Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? Max...

Milyen telefont vegyek? Max 45e ft-ot szánok rá.

Figyelt kérdés

Megnézem az emaileket, elolvasom a híreket, felnézek a facebookra, alkalmanként használom a skypeot, illetve ha úgy adódik legyen kéznél navigáció is.

ezek alapján milyen operációs rendszert ajánlottok, ill. milyen telefonokat?

Nem tudom eldönteni hogy symbian vagy android. vagy más?

ÉS ami még nagyon fontos. ne merüljön le 1-2 nap alatt. bírja az aksija



2013. aug. 8. 00:15
 1/4 Osynho ***** válasza:

Nokia Lumia 520, vagy Huawei Y300.

WP8 vs Android. Hogy neked melyik kell, azt neked kell eldöntened. Symbian felejtős.


Viszont a 2 napos üzemidőt elfelejtheted az ilyen telefonoknál. :)

2013. aug. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen. megnézutem őket és elgondolkodtató, főleg a nokia. de egy kicsit féle a wp8tól.

nézegettem egy kicsit közben a neten. a nokia e6 tetszik, de akkor azt mondod az felejtős?

és mik a vélemények a kínából rendelhető telefonokról? pl: lenovo p770.. a tesztek alapján elég ókat írnak. megéri azokat megvenni?

2013. aug. 8. 00:56
 3/4 anonim válasza:
A külföldiekről nem tudok nyilatkozni,de ne félj a wp8-tol! a lumia 520 nagyon jó teló! a symibant meg felejtsd el..
2013. aug. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
most reklámozza a tescó 29900-ért a Két SIM-es aTAB4 androidos kártyafüggetlen telót 4colos kijelzővel, GPS, wifi meg minden
2013. aug. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!