Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen alkalmazásokat használt...

Milyen alkalmazásokat használtok androidos telefonon?

Figyelt kérdés
Akár hosszabb utakon, vagy csak hétköznapokon, híreket nézni vagy játszani.
2013. aug. 8. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Alkalmazások:

-Dolphin Browser (Jetpack)

-Google Térkép

-Google Now

-Google Keep

-AppLock

-Gmail

-Facebook Messenger (ezt csak ritkán, egy ember miatt)

-Total Commander

-Neutron MP

-MX Player

-Kingsoft Office


Játékok:

-Beach Buggy Blitz

-Temple Run 2

-Power Flow

-Passziánsz

-Doodle Jump

-Hill Climb Racing

2013. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alkalmazások: Navigon origo google chrome viber skype facebook müsorujság Telvira és fényképező naptár jegyzet

Játékok: GTA3 Trial xtreme 3 temple run 2 szókereső

Ezek csak a leggyakrabban használt cuccok :)

2013. aug. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hat amin igy nezelodni szoktam aszt mar mind felsoroltak nagyabol minden ami a play aruhazon fen van mondjuk nem nagyon hasznalom inkabb a black marketet az is olyan csak az a kulombbseg hogy a kinezete mas meg az appok ujabak jobbak es tobb minden van rajta a rissitesek megjelenek legalabb egy hetel elote mielott kitenek google lpay re jatekok meg a kovetkezok:gta 3 az oszes angry birds fifa 13 12 11 10 meg pes 13 12 11 10 meg a 9 counter stike mondjuk az eleg nehez meg gta vie city meg ezeket az ujabb gameket ezeket mint a hill climb meg ezek amik google playen vanak mar reg vegigvitem azert jo a black market mert oot sokal hamarabb jelenek meg a dolgokk volt olyan jatek amit mar reg vegigvittem mire a haverom letoltotte a google playrol
2013. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!