Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S. Nokia lumia 820...

S. O. S. Nokia lumia 820 telefonom van. Amikor Bekapcsolom világítanak az érintőgombok, az első lezárásig. Ha lezárás után feloldom, már nem világítanak. Valami alkalmazás kell rá? Vagy valami nem jó benn?

Figyelt kérdés

2013. aug. 8. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez ilyen. A WP. Fényerő szerint állítja, van energia szerint.
2013. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm szépen !! Megnyugtató továbbá ha lumia 820ad van.. Neked is van egy fekete csík a kijelző bal szélén, biztos hogy nem pixelhiba, mert megvan rendesen a kijelző széle .. De az mi??
2013. aug. 8. 14:39
 3/11 anonim ***** válasza:

micsoda?amugy ha bemész a beállitások,fényerö-be, és a csuszkát elhuzod hogy ne automatikus legyen, akkor folyamatosan világitanak. ha be van kapcsolva akkor a külsö fényerö szerint szabályozza a gombok világitását és a kijelzö fényerejét. valamint ha jobbra "húzol" akkor az olvashatóság napfénybe stb beállitás is beállitja és váltogatja, mi világitson és mennyire.

a kezdőképernyön bal oldalt gondolsz arra hogy ott plusz hely maradt ki , pedig ott a kijelzö széle? vagy nem értem. mert a csempék pont a kijelzö közepén vannak, nem töltik ki az egész kijelzöt.ha csak kicsit balra huzod a csempéket akkor látod

2013. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ha nem automatán van a fényerő?? Ráraktam közepesre es ugy sem világítanak.. A kijelző és a "keret" között van egy "üres" rész .....
2013. aug. 8. 19:45
 5/11 anonim ***** válasza:

akkor az "olvashatóság napfénybenés az akkumulátor kimélö világitás" is piszkálhatja a gombok világitasát. én megnéztem most és világitanak akár kikapcsolom akár nem, de láttam már hogy kikapcsolt,lehet mert nem piszkáltam öket vagy nem tudom.amúgy ha nincs sok cucc a telódon megpróbálhatsz egy gyári visszaállitást. az persze letöröl mindent a telefonról mintha a dobozból vetted volna ki.


kijelzö és a káva közt én nem tudom milyen rész van. ugye középen van a kijelzö ,és a kjelzö és a széle közt van 1-2mili hely még. mint itt [link]


[link] de itt se világit, lehet ez valami szoftveres algoritmus alapján eldönti hogy kell-e bekapcsolni vagy nem

de hogy ivlágit hogy egyáltalán sose bekapcs után, vagy van amikor igen? mert ha igen akkor az az érzékelők miatt van.ha egyáltalán sose akkor gyári visszaállitást neki

2013. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bekapcsolaskor se mindig.. De néha meg igen es ha akkor vilagit is csaj az első lezarasig :c xd ha gyári visszaállítást tolok neki es akkor se lesz jo??
2013. aug. 8. 20:00
 7/11 anonim ***** válasza:
na majd akkor fogok tüzetesen utánakérdezni fórumon és miegyéb helyeken, elkerülve hogy ne kelljen visszavinned xD
2013. aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben későeste visszaállítom, nagyon szépen köszönöm segítséged, segitőkészséged !! :) pontosan hol is találom a visszaállítást?:D meg majd azért ha más nem holnap nézz rá légyszíves irni fogok a fejleményekről :)
2013. aug. 8. 20:22
 9/11 anonim ***** válasza:
beállitások,névjegy, telefon alaphelyzetbe állitása. de ez mindent le fog törölni ami csak rajta van... csinálhatsz biztonsági mentést az smsekröl , képekröl és a telepitett alkalmazásokról a skydriveba,de ha nincs rajta sok minden..memóriakártyáról nem töröl persze
2013. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! Memóriakártya van benn! :)
2013. aug. 8. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!