Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem meg?

Melyik telefont vegyem meg?

Figyelt kérdés

Huawei Ascend Y300

[link]


Őszintén szólva csak fehérben tetszene, de az zavar, hogy vastag, én pedig egy szép vékony kialakítású telefont szeretnék. Nem tetszik a hátoldali kamerája és a menője sem nyerte el igazán a tetszésem, de viszont van benne előlapi kamera és kb 7.000 Ft-al olcsóbb.


LG E460 Optimus L5 II


[link]


Imádom a külsejét úgy ahogy van és a menüje is nagyon tetszik, illetve vékony kialakítású, de nincs előlapi kamerája, amit én nagyon szerettem volna.

Vagy nézzem olyan szempontból, hogy eddig is meg voltam előlapi kamera nélkül, ez után is megleszek?!


Kérlek, hogy a válaszadásnál ne azt vegyétek figyelembe, hogy mit tud a 2 készülék. Nincsenek akkora elvárásaim, nekem most inkább a külső a fontos.


2013. aug. 9. 00:31
 1/3 A kérdező kommentje:

vagy esetleg lg optimus L7

[link]


Bár ez régebbi telefon mint az első kettő, de olcsóbb is.

2013. aug. 9. 00:46
 2/3 Szopomokus válasza:
lg soha ne vegyél 1 hónap után belassul meg akad nekem sok lg telefonom volt már mindegyikkel ez volt a helyzet, én is azt hittem hogy az l 5 más mer én is ezt akartam venni de ki próbáltam barátomét és mondta hogy 2 hónapja van meg és nagyon megbánta mer akad és lassú
2013. aug. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés értelmetlen. Elôszöris: a szépség szubjektív, másrészt ha a tudás nem számít csak a külsô és neked az lg tetszik akkor mi a kérdés. Nekem mind2 tetszik, ha választanom kéne gondolkodás nélkül az Y300-at választanám.
2013. aug. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!