Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tuningoljam a Samsung...

Hogyan tuningoljam a Samsung Galaxy Minim processzorját?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szeretném tuningolni a telefonom processzorját!


Samsung Galaxy Mini

Gyári 2.3.6 rom (android)

600 Mhz processzor

ROOTOLVA VAN!


Ennek a prociját szeretném fentebb húzni, nem tudom, olyan 700-800 Mhz-re gondoltam!

Ha valaki ír, akkor lépésekben, és áttekinthetően írja!



2013. aug. 9. 01:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
sehogy. Dobd ki a retekbe
2013. aug. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

De hülye vagy XD

khmm, de most viccen kívül, nincs más telóm, nincs pénzem S4 félére, tudom, hogy régi modell, de másra kell most, és később az a kevés pénzem is, és gondoltam, ha már így alakult, akkor kicsit meghosszabbíthatnám a használhatóságát, hogy jobban kihúzza a maradék idejét!

Értelmes válaszokat!

2013. aug. 9. 02:08
 3/21 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de te vagy a hülye. Ennyi pénzért feature phone-t veszünk, nem okostelefont. Jobban jártál volna egy sima, érintőképernyős telefonnal, ami kezel e-maileket, és van benne böngésző.
2013. aug. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Meg amúgysem dobnám ki, mert szüleimtől kaptam 2011 karácsonyára, amikor még menő volt!

Most 14 vagyok, akkor 12 voltam!

2013. aug. 9. 02:12
 5/21 A kérdező kommentje:

Meg előfizetésbe hozták ki 10.000-be havidíj nélkül!

GONDOLJ MÁR BELE, 10.000 FT-ÉRT 2 ÉVE, AMIKOR MÉG MENŐ VOLT, ÍGY MEGÉRTE

2013. aug. 9. 02:15
 6/21 A kérdező kommentje:

Meg amúgysem ez volt a kérdés.

Majdnem 2 éve vették nekem, amikor még 30.000 Ft volt, és 10.000-be hoztuk ki AKKOR! Hagyjatok már ezzel, a kérdéssel foglalkozzatok már

2013. aug. 9. 02:21
 7/21 anonim ***** válasza:

1. A galaxy mini sose volt menő

2. Most tényleg arra akarsz felvágni, hogy 10 ezerért vették a szüleid?


Akkor leirom úgy, hogy biztos felfogd: a galaxy mini egy f*s. Mindig is az volt. Sőt, bármit is csinálsz vele, az is marad. Már akkor elavult konstrukció volt, amikor kiadták. A tuningnak kétféle eredménye lehet:

1.) sikerül megemelned a processzor órajelét biztonságosan, és nem 3 másodperces fagyásokat fog produkálni, hanem 2,8 másodperceseked

2.) addig emelgeted az órajelet, ameddig meg nem sütöd.

2013. aug. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
heeejj nekem mini2 van és nagyon szeretem:)) amit kell azt tudja!:D
2013. aug. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hm. Én az én telefonommal egyszerre nézek full HD filmet a TV-n DLNA-val, töltök torrentről, olvasom a hireket neten, és chatelek facebook-on. De ugye kinek mire kell.
2013. aug. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

7. válaszoló

1, 2 éve kifogástalanul működik, netezek rajta, youtube, face, play áruház, minden nap töltve van, sose hagyom pihenni

2, Tudod van pénzünk, de nekem nem úgy van, hogy a kezembe tolják az Iphone5-öt, meg a Samsung Galaxy S4-eket.

3, Biztos valami nagyképű, elkényeztetett családból származhatsz, aki kitátja a száját, és kapja az Iphone-onokat, bújjál már el te csicska nagyravágyó fosdarab

2013. aug. 9. 03:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!