Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kezdő vagyok kérdeznék talán...

Kezdő vagyok kérdeznék talán nagy butaságot. Ha samsung omniám van (gts 7530) és irtó nehezen tanulom akkor el kell dobnom a telot vagy vannak programok amivel szem. Szabhatnám, . Alig találok vmi okosságot ehhez a telohoz. Sza. Vettem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 05:46
 1/8 anonim ***** válasza:

magyarul nem tudod használni?

keress olyat akinek nem okoz ez problémát és kérd meg hogy segítsen, ez a legegyszerűbb megoldás

ha megmutatják és gyakorlod kicsit, nem lesz vele ilyen gond (én is tanítottam meg már 2 embert használni a telefonját, 2 rokont)

2013. aug. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát én úgy mondanám, hogy a windows mobile már eléggé lejárt, bonyolult is kissé, de főleg a programok megszerzése is gondot okozhat, alig lehet már találni rá. anélkül meg elég bonyolultnak érződik, pedig inkább túl semmittudónak lehet mondani.
2013. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 b95 ***** válasza:

Előzőnek: Jó lenne már ha végre nem keverné össze senki a Windows Mobile-t és a Windows Phone-t, mivel baromira nem ugyanaz a két rendszer!


A WM valóban kissé bonyolult volt, de a WP kimondottan átlátható felülettel rendelkezik! Nem, nem kell eldobni. Miért kéne? Ha neked valami nem tetszik akkor azt rögtön eldobod? Mindenesetre a WP felületét nem lehet cserélni az Androiddal vagy akár a WM-mel szemben.

Van bármi konkrét dolog, amit nem tudsz megoldani a telefonodon? mert abban tudok segíteni.

2013. aug. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valoban nem tudom használni.Vettem nagy képernyős telót mert visz.idős vaksi ;-)vagyok,és még a telefonkönyvem sem tudom úgy megjeleniteni hogy nagy számokat lássak,azaz keresek 1 vkit a listámon és nem tudom felnagyitani ..nem tudok telobeszélgetést felvenni pedig irto nagy szükségem van rá pont azért mert nem mindíg tudok besz közben jegyzetelni pont azért mert nincs időm szemüveg cserélgetésre..tehát tudok vmi módon beszt felvenni ez fontos a munkámhoz..köszönöm ha vki segít,nincs pénzem másik telora..ezt akarom megtanulni!!
2013. aug. 10. 06:51
 5/8 anonim ***** válasza:
b95, de itt most egy Samsung Omniáról volt szó, ami nem WP-s, ezért mondtam, hogy régi, így a programok nagy része már nehezen beszerezhető. WP-ről egy rossz szót sem szóltam, szeretem is.
2013. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 b95 ***** válasza:

Viszont a Samsung GT-S7530, ami a kérdésben szerepel, az nem más, mint a Samsung Omnia M, ami egy Windows Phone 7.x-et futtató telefon!

[link]

[link]

2013. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 b95 ***** válasza:
Az Omnia márkanév a Samsungnál a WM 6.x ÉS a WP 7.x készülékeket jelenti.
2013. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jah, így már igaz, a sima omnia az i900. leesett. akkor viszont nem mondtam semmit. :)
2013. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!