Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony E. Xperia SP milyen...

Sony E. Xperia SP milyen telefon? Megéri megvenni? :-)

Figyelt kérdés
Samsung galaxy acem van,volt,hónapok óta rossz volt,tegnap végleg felmondta a szolgálatot felteszem töltőre nem tölt,sokszor kikapcsolt magától,lefagyott,1x leejtettem képernyője is betört,igaz nem nagyon,azóta totál káosz volt.Anyuék mindig mérgesek ha telefonról van szó,azt mondták akkor kapok újat,ha ez totál elromlik.Nagyon tetszik az xperia Z telefon,viszont nagyon drága.. :/ az helyett találtam az spt. Megéri? :)
2013. aug. 9. 12:27
1 2
 1/20 anonim válasza:
már csak azért se vedd meg, mert SP....
2013. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd válaszod? :)
2013. aug. 9. 12:42
 3/20 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló buta, ne foglalkozz vele.


Az SP kategóriájában a legjobb telefon! Nekem is az van... :P


Olyan gyors, mint a villám, sosem akad meg, fagyásról meg ugye már ICS óta sem lehet beszélni. Játékokból is minden megy max grafikán, full hd videókat úgy viszi, mint forró kés a vajat! Az 1.7-es 2 magos Krait teszi a dolgát. A multitasking is villámgyors, olyan gördülékenyek az anuimációk, hogy ihaj! :D

Ugye most T-nél k*va olcsó, legjobb vétel, és egy szinte felsőkategóriás telefonod lesz.


Teszteken bizonyos helyzetekben még jobban szerepel, mint a 4 magosok (gpu miatt)! :)


Ráadásul csodaszép, fehérben gyönyörű telefon, ennél szebb telefont még nem láttam! Az alsó villogó sávval meg aztán, mint egy csiszolatla ngyémánt! Mindenképp megéri!


Ugye android 4.1-es van rajta, hamarosan érkezik a 4.3-as frissítés, ahol még gyorsabb lesz! TFT_hez képest nagyon szép a kijelzője, fényes!

2013. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Húú,de örülök,hogy írtál!Ma reggel 9 óta csak ezt a telót nézem,és bizony nekem ez kell. :) Köszönöm szépen a választ! :)
2013. aug. 9. 14:20
 5/20 A kérdező kommentje:
magyar menűvel mi a helyzet? :D
2013. aug. 9. 14:31
 6/20 anonim ***** válasza:
Magyar menü van rajta...ez alap...amúgy jó kis telefon, annyi baj van vele, hogy ha játszol, akkor a kraitok nagyon de nagyon melegednek, és ez nem a telefon hibája ha nem a procié. Engem az alsó sáv fogott meg nagyon amikor láttam, hogy haverom kezébe ott villog, mikor ment a zene..és mire villogott???A zene ütemére...ez engem nagyon megfogott...kár hogy nincs rá pénzem..
2013. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nos, mi újság, kedves kérdező? Sikerült beújítani egy ilyen szépséget? :))
2013. aug. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. :( Csomagban(telenor,szerbia) 1 évig van szerződésem,muszáj kifizetni a nagy összeget,így szüleim nem engedik a telefont,csak nokia lumia 520 vagy 720. Úgy elment a kedvem. :/
2013. aug. 12. 10:12
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerződés hosszabbítás?
2013. aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem lehet,akkora hülyeség.. de nincs más választásom,nokia lumia 720asom lesz. :)
2013. aug. 12. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!