Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet Viber alkalmazást...

Timka76 kérdése:

Hogyan lehet Viber alkalmazást leállítani elhagyott készüléken?

Figyelt kérdés
Sikerült elhagynom egy Samsung S2-t, amin futott pár alkalmazás: facebook, gmail, latitude, viber. A FB-ból és a gmailből sikerült távoltól kiléptetnem magam, kérdésem, hogy a viber-t tudom-e távolról "semlegesíteni" hogy ne csemegézzenek az üzeneteken. Feltételezem a megtaláló kiütteti a készüléket és minden törlődik. De megnyugtatna ha ezeket is le tudnám állítani.

2013. aug. 9. 13:46
 1/3 Titipu's válasza:
ha t-mobilos vagy akkor menny be a legközelebbi üzletbe és kérdezd meg hogy van e olyan gps ami a telefont követi, ha van akkor mond meg nekik hogy azon keresztül állítsák le a telefont(töltsék fel vírussal). Kb. 4000ft-ot fognak kérni érte.
2013. aug. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
első, te valami álomvilágban élhetsz. kíváncsi lennék, hogyan lehet bármit is gps-en keresztül vírussal feltölteni, ráadásul hivatalosan szolgáltató csinálná 4ezer Ft-ért...:D:D amúgy meg ha valaki megtalálja, szerinted az üzeneteidet fogja olvasgatni? jobb esetben keres 1 hozzátartozód telefonszámát és felhívja, hogy megtalálta. rossz esetben meg egyből nyom egy resetet, szerez egy töltőt, és túlad rajta, ameddig lehet a telefont használni...márpedig gondolom nem is tettél feljelentést, meg nem tiltattad le a telefont szolgáltatónál ezután, mert neked sokkal fontosabb az, hogy ne menjen bele a fészbukkodba...
2013. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Készüléket letiltani csak ügyfélszolgálati irodában lehet a tulajdon igazolásával ... Szigeten hagytam el, hajnali fél4-kor mikor útban hazafelé észrevettem ennyit tudtam tenni. Igen, fontos, hogy ne turkáljanak a személyes dolgaim közt, mivel senkinek semmi köze hozzá. Úgy gondolom hiába tennék feljelentést, hiába tiltatnám le a készüléket, nekem több utánajárás lenni, mint a megtalálónak, aki resetel vagy kiütteti. De a jövőre nézve is érdekelt volna, hogy le lehet-e állítani valahogy ezeket az alkalmazásokat..
2013. aug. 9. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!