Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem az Ipad2- nek a...

Egyszervolt Holnemvo kérdése:

Elfelejtettem az Ipad2- nek a kódját, hogyan tudnám leszedni ugy hogy ne keljen letörölni és ne keljen elvinni szerelőhöz?

Figyelt kérdés
Elfeljettem az ipad2 nek a kódját és nem tudom mi tévő legyek, már minden oldalt megnéztem, hogy hogyan tudnám vissza csinálni de nem akarom letörölni minden adatott. Tudom elég ciki... de tudnátok segíteni

2013. aug. 9. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos csak úgy lehet, ha legyalulod. De viszont ha az megvan be tudsz lépni az iTunes accountodba és le tudsz mindent tölteni megint :)
2013. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tehát addig kell próbálkoznom amig le nem törlödik minden, de a Itunes accountba mindent le tudok ujra tolteni ahogy volt?
2013. aug. 10. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!