Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismeri valaki ezt a telefont?...

Ismeri valaki ezt a telefont? Mi a vélemény róla?

Figyelt kérdés

[link]


Kinéztem ezt a telefont, szeretném megrendelni, de nem találtam róla magyar véleményt, és kicsit félek, mert számomra ismeretlen a gyártó.


2013. aug. 10. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez ilyen gagyikínai. Egyből rendelj 2-3db-ot, úgy biztos jó lesz egy ideig.
2013. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
256 MB ram elég gyenge, elég sok alkalmazás van, ami emiatt tán el se indulna rajta, másrészt 12ezerből itthon is tudnál venni valami ehhez hasonlót vagy jobbat használtan, ami lehet még úgy is megbízhatóbb, mint ez.
2013. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen, akkor még jó pár hónapig telefon nélkül maradok :( Sajnos használtan nem merek venni, úgy már befürödtem párszor, viszont jelenleg nem tudok többet rászánni a keresetemből. De köszönöm szépen, ha nem írjátok, képes lettem volna megvenni, aztán dobhattam volna ki :(
2013. aug. 10. 14:16
 4/4 |Orfeusz| ***** válasza:

Egy tizessel többe kerül, de ez már egy nagyon jól használható telefon, és nem annyira noname: [link]

És NE a Pandawillen vedd, szeretik átverni az embereket meg ülni a pénzen. A Minideal, Etotalk, AliExpress, DX sokkal megbízhatóbbak.

2013. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!