Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia vagy Sony vs. Sony...

Nokia vagy Sony vs. Sony Ericsson telefont érdemes venni?

Figyelt kérdés

Esetleg más javaslat is érdekelne.

Net, zenehallgatás, fénykép/videót használnám. A játékok nem érdekelnek



2013. aug. 10. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
ha a játékok nem érdekelnek akkor nokia. attól függ mennyit szánsz rá
2013. aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A SonyEricsson kezd kifutó márka lenni, de nem azt jelenti, hogy rosszabb lenne! A Sony nagyon jó minőségű (csak U-t vagy Tipo-t ne vegyél!), a Nokiáról pedig megoszlanak a vélemények. A felsorolt felhasználáshoz én még az Alcatel OT-997d-t ajánlom, nekem is ilyen lesz! :)
2013. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 munyez válasza:
Én Sonyt javasolnék. Nekem is S.E-om van régóta, édesapámnak is és nagyon jól beváltak.
2013. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a Lumnia 720 és a 820 között gondolkodom
2013. aug. 10. 16:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Lumia
2013. aug. 10. 16:46
 6/7 anonim ***** válasza:
a Lumia 820 jobb. abban már 1gb ram van, több alkalmazás telepíthető rá.
2013. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bár nincs bajom a Sony-kkal, inkább a rajtuk futó androiddal... Én Nokiát ajánlanám! [link] ezen a linken meg tudod nézni, hogy milyen érvek szólnak a 720, és milyenek a 820 mellett! Én a helyedben 820-at választanám, de egy 720-assal sem járnál rosszul ;)
2013. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!