Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen minőségi telefonokat...

Milyen minőségi telefonokat tudnátok ajánlani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Gondolkodtam Sony Xperia V-ben (főleg a vízállóság de a hardver is) vagy Xperia S vagy P, HTC-nél a One X és Desire X de a HTC-knek úgy hallottam rengeteg hibájuk van.

Mindennapi használatra főleg zenehallgatás,netezés,videózás.

Tudtok még ajánlani telefonokat ? (max 100é) Ja és a fanok kímeljenek kérem itt saját tapasztalatot kérnék.


2013. aug. 10. 19:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy még Huawei vagy ZTE telefon ?
2013. aug. 11. 09:55
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, kitől hallottad, a HTC-k a legtökéletesebb telefonok. A One X talán a legjobb erről a listáról az Xperia S-sel egyetemben. A V-ről úgy hallottam, hogy vannak hibái szépen.


Egyébként megnézhetnéd még az Xperia SP-t, nekem is az van. Sokkal erősebb ezeknél a telefonoknál és most nagyon olcsó T-nél!

2013. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ZTE-t felejtsd el, sz*r.. Huaweiből meg fog kijönni a P6, na az k*va jó kis teló szintén!
2013. aug. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"A HTC-k a legtökéletesebb telefonok" na ez nem igaz, ha így lenne, nem állna csőd szélén a HTC.. minden telefonjukat túlárazzák, főleg az ideieket, aztán meglepődnek, ha majd le kell húzniuk a rolót...


A helyedben mindenképp Sonyt választanék, azok közül is talán a V-t, hiszen vízálló és bővíthető a memóriája, emellett a szoftver is jobban van rá optimalizálva.

2013. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért állhat a csőd szélén a HTC (ilyet nem hallottam amúgy, ez a nokiára vonatkozik inkább), mert szinte csak csúcskategóriás telefonjaik vannak, az pedig kisebb réteget képvisel.


Na meg ha olyan szarok lennének, akkor a magyar Sonysoknak nem HTC telefonjaik lennének (kajak így van)! :D

2013. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor melyiket válasszam ? A Hardver nem igazán számít a lényeg, hogy 1 hét után ne romoljon el és inkább felhasználó barát. Vagy még milyen telefonokat tudtok ajánlani ? (Ne legyen Samsung és Alma)
2013. aug. 12. 16:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha belefér egy kis várás, akkor nézz utána az Xperia ZR-nek.
2013. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
" Fontos kiemelni, hogy sajnos a Sony hivatalosan nem forgalmazza majd a közép-kelet európai régió számára ezt a telefont, így kizárólag szürkeimport keretében juthatunk hozzá." Sajnos meg még ez így újonnan kissé drága lenne.
2013. aug. 12. 17:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Mobilarénán érdemes a telefoneladásokról szóló cikkeket elolvasni. Emellett a HTC gyárt a legalja kategóriának is (lásd Desire 200) telefont, csak épp a konkurensek ugyanezt olcsóbban kínálják (például Sony Xperia E, Samsung Galaxy Fame)
2013. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!