Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan állítsam vissza a...

Hogyan állítsam vissza a Motorola Defymet? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kéne egy kis segítség, mert lehet elrontottam valamit. Belenyúltam a CPU-ba. 1000Mhz-ra volt állítva a CPU, de Én nem akartam, hogy nagyon egye az aksit ezért levittem a Maximumot 600Mhz-ra, mert 800Mhz-et nem találtam.. Most meg nem indul el a telefon. Állandóan a Google logót kidobja, meg villog a kis ledecske kéken, aztán zölden, majd újra elmegy a kép, megint a Google logó, és ezt csinálja.. Nem elég neki elindulni a 600Mhz? Vagy mi a baja?.. Köszi a választ előre is!



2013. aug. 10. 19:26
 1/1 Alex Fly ***** válasza:
Ha van CWM-ed (ha Google-logovan, akkor valószínűleg igen), akkor ha bekapcsoláskor felvillan a kék LED, nyomd meg a hangerő le gombot. Belép a recoverybe és itt a "CPU settings"-ben már tudod állítani. De ha csökkenteni akarod a fogyasztást, akkor érdemes a VSEL értékeken és a governoron állítani. Gugliban rákeresve találsz egy elég jó táblázatot a megfelelő értékekkel...
2013. aug. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!