Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a három (sony, lg, nokia)...

Ez a három (sony, lg, nokia) közül melyik telefont vennétek (vagy ha mást ajánlotok azt is írhatjátok)?

Figyelt kérdés
Nokia Lumia 520, Sony Xperia J, LG Optimus L5 II E460 illetve ez az árkategória, ha mást ajánlotok
2013. aug. 10. 21:12
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ez a három telefon tükrözi legjobban azt,hogy attól mert drága egy telefon,lehet fos,én Galaxy S2-őt ajánlom (használtan már lehet 45-55 között kapni) és valamelyik HTC modellt ebben a 40-55-ös árkategóriában.
2013. aug. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában mindenképp a Lumia 520-at ajánlanám, mert bár vannak apró korlátai, amitől a felsőkategóriás Lumiáktól megkülönböztetik (mint pl. nincs benne hangszínszabályzó), de nagyon jól használható és megbízható készülék! Nem fagy, nem akadozik a másik kettőhöz képest!
2013. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is a Nokia Lumia készüléket ajánlom, mivel gyors, egyszerű a használata, ingyenes a navigáció és Nokia. Egyértelműen az 520!
2013. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)

Haver ajánlotta ezeket, mert kérdeztem tőle, de aszondta, hogy vagy két éve nem foglalkozott telókkal, ezért kérdeztem meg itt is :D

2013. aug. 11. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:
ha a nokiát nem játékra használod az tökéletes
2013. nov. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!