Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hasznos alkalmazások androidra?

Hasznos alkalmazások androidra?

Figyelt kérdés
Helló! Szeretnék hasznos alkalmazásokat telepíteni a telefonomra, aminek tényleg van értelme. Lehet ROOT köteles az alkalmazás is, mivel rootolt a telefon. Jöhet jó sok, és kérlek írjátok is le mi mire jó, felpontozás!

2013. aug. 10. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Clean Master, Avast, Advanced task.

Ezek vírusirtó és alkalmazás kezelő programok, időnként nem árt kitakarítani a telefonod, ezekre kiváló, illetve könnyen szabadít fel memóriát a RAM- ba

Az Avast vírusirtó, az mindig jó ha van mert a gyári vírusirtó egy kalap kaka.

2013. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Astro File Manager, Clean Master, Vipre Mobile Security.


Nekem van még egy Névnap extra nevezetű, widget-et tettem a kezdőképernyőre, minden nap mutatja az aktuális névnapot.


Log Me In: kamu hívás- és SMS generátor. Poénkodni is jó, de ha nagyon meg akarsz szabadulni valahonnan, tökéletes indok lehet egy "sürgős bejövő hívás" vagy egy "SMS". Beállíthatod, hogy kitől, vagy milyen számról jöjjön a hívás, hogy látszódjon-e a telefonkönyvben, az SMS szövegét te magad megírhatod, olyan lesz, mintha neked küldték volna, mutogathatod is. Beállíthatod azt is, hogy mikor "hívjanak" vagy "jöjjön az üzenet".


Ha szerkesztgetsz képeket, akkor Pics Art.


Böngészőnek nekem az Opera mini vált be.


Ha lefekvés előtt nyomkurászod a telefont, a Twilight is hasznos lehet. Lehet, hogy csak placebo, de nekem jó.

2013. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnézem őket. Azért még jöhetnek párak!
2013. aug. 10. 21:57
 4/4 kilroy ***** válasza:

GameCIH 2: (root köteles) játékok mókolásához (olyan, mint a cheat engine pcre)

Lucky Patcher: (root köteles) alkalmazások, játékok mókolásához, licence ill. reklám eltávolításhoz stb.

Minimalistic Text: testreszabható, látványos widget

Photon Browser: ha a sima böngészővel nem tudod elindítani a netes flash játékodat, akkor ez a megoldás

Prey: ha a telefonodat ellopják, akkor ezzel megnézheted, hogy hol is lehet

Titanium Backup: (root köteles) szerintem ezt mindenki ismeri

Android Tuner: (root köteles) rendszer testreszabása

2013. aug. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!