Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legmegbízhatóbb/legjo...

Melyik a legmegbízhatóbb/legjobb hívásrögzítő program androidra?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok hogyha felveszem a telefont akkor a program autómatikusan bekapcsol és rögzíti a hívást, mind a 2 fél hangját tökéletesen.

2013. aug. 10. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs tökéletes a Play áruházban olvasható kommentek alapján. Írd be hogy hívásrögzítő és teszteld le őket! Valamelyik csak beválik.
2013. aug. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kilroy ***** válasza:
Telefonfüggőek. Minden rögzítőprogi más-más telóra jó. Ki kell próbálni melyik okés. Nekem SGSA -ra ez működik csak a kb. 10(!) kipróbált appból: [link]
2013. aug. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Alex Fly ***** válasza:
Defyn az AndroRec tökéletesen műxik, de ezek a proggyk erősen telefonfüggőek. Próbálj meg típusszámmal rákeresni vagy fórumokban érdeklődni ez irányban.
2013. aug. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dirtboy ***** válasza:
nekem kilroy által linkelt van fent és jól működik
2013. aug. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Alcatel OT-990-em van.
2013. aug. 11. 22:04
 6/7 anonim válasza:
Hello. Nekem egy LG Optimus F6 van,és az eddig nagyon jol bevált ACR rögzitő,nem müködik rajta! felveszi a beszélgetést,de vissza hallgatva nagyon halk! létezik esetleg olyan ami jo lehet? sokat ki próbáltam,mind ugyan az! Sőt beszélgetés közben nem engedi a diktafont se bekapcsolni! lehet hogy ezen a telón semmi ilyesmi sem fog müködni? köszi
2014. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Végig próbáltam egy csomót,és egyiket sem engedi! A telefon tiltja le a programot! CSAK az a kérdés,ez kikapcsolható e?!
2014. jan. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!