Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, ha szólnom...

Mit csináljak, ha szólnom kéne apukámnak, hogy menjen el a tesómért, de nem működik a telefonom?

Figyelt kérdés
Apukám elment bulizni, én egyedül vagyok itthon, a nővérem pedig a barátjánál van és nem tud hazajönni. Az előbb felhívott vezetékesen, hogy elromlott a telefonja, nem tud szólni apának, én meg észrevettem, hogy azt írja ki a telóm hogy nincs szolgáltatás. Ez hogy lehet? Most akartam küldeni egy üzenetet apának, de nem küldi el. Fel akartam hívni vezetékesen, de csak néhány számot pötyögök be és foglaltat jelez. Mindkettőnk telefonja Huawei ascend y200, karácsonyra kaptuk. Hogy lehet hogy mindkettőnk telefonja ugyanakkor romlik el és a vezetékes is rossz? Mit csináljak most? Segítség!!! 15/L

2013. aug. 10. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Egészséges séta egy fülkéig. Mást nem nagyon tudsz.:/ Esetleg Viberen nem tudod felhívni?
2013. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Vedd ki a sim kártyát majd rakd vissza ujra. Egy próbát megér. Sose hallotam ezt márkát mondjuk lehet én vagyok maradi.

Nézz fel a chat-re hátha van ismerős fenn akit megkérsz irjon aoudnak egy sms, vagy hivja fel .

2013. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kivettem a sim kártyát, beraktam újra de semmi:( Közben újra hívott a nővérem, kiderült hogy azért nem tudok hívást indítani a vezetékesről, mert apa megcsinálta úgy, hogy csak kóddal lehessen hívni, azt meg csak ő tudja. Bediktáltam a nővéremnek apa számát, de nem veszi fel. Mit csináljunk?
2013. aug. 10. 22:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Ny9lván nincs az apukád keze ügyében a telefonja, ha bulizik. Nővéred csörgesse kitartóan. Egyszer csak ránéz a telefonjára az apád.
2013. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 reptoid ***** válasza:
Aludjon a barátjánál. Majd reggel hazajön.
2013. aug. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Muszáj hazajönnie, mert holnap a nagymamámnál ebédelünk, és ha ott maradna, akkor délután 3-ig aludna.
2013. aug. 10. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!