Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Iphone 3GS! Bővebben...

SOS! Iphone 3GS! Bővebben lent! SOS!?

Figyelt kérdés

Iphone 3gs-t frissítettem 6.1.3 ra de mivel még évekkel ezelőtt külföldről hozattuk,(amerika) valszeg. eltűnt róla a jailbrake meg a függetlenítés.. és most ezt a szöveget írja: "The SIM card inserted in this iPhone does not appear to be supported.

The SIM card that you currently have installed in this iPhone is from a carrier that is not supported under the activation policy that is currently assigned by the activation server. This is not a hardware issue with the iPhone.Please insert another SIM card from a supported carrier or request that this iPhone be unlocked by your carrier. Please contact Apple for more information." mit csináljak vele ha nem szeretném szervizbe vinni? valahogy otthon meg tudom oldani??

Kérem valaki segítsen!


2013. aug. 10. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
6.1.3-ra nincs JB, és nem is lesz, csapatok iOS 7-re tartalékolják magukat, így szoftveres megoldás - egyelőre - kizárva. Néhány éve volt hardveres megoldás is (mint pl Gevey SIM), amelyek a SIM és a készülék közé ékelődve tették a dolgukat, de ezek nem túl megbízhatóak, és egyáltalán nem biztos, hogy még ma is működik.
2013. aug. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontosabban akartam frissíteni, de nem ment neki mert visszaallitast irt, ugyhogy gondolom meg azeredeti valami ioa 3 feleség van rajt.. Mit csináljak vele??
2013. aug. 11. 00:03
 3/6 reptoid ***** válasza:

Semmiképpen sem lehet rajta iOS 3, az iTunes mindig a legfrissebbet rakja rá, a visszaállítás sem ezt jelenti, hanem inkább alaphelyzetbe állítást legújabb szoftverrel.


iOS 7-et a 3GS már nem fogja megkapni, szóval csak reménykedhetsz, hogy új jailbreak valami úton módon támogatni fogja a 6.1.3-t, de erre sok esélyt nem látok. Ezekkel a gevey simekkel próbálj elindulni, utánuk nézni. Ezek elvileg elhitetik a készülékkel, hogy "jó" sim kártya van benne. De tényleg macerás a használatuk, illetve lehet, hogy az aktiváláshoz kell eredeti sim kártya is.


Szervizben sem fognak tudni vele semmit csinálni. Szerintem mondj le róla.

2013. aug. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia !


Ugyanezzel problámával küszködök,jailbreak van rá,én rá is tettem és működik csak a sim kártyás dologgal van gond,de én probálkozok addig is megoldani,ha sikerült majd irok


Itt a jilbreak rá:

[link]

2013. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia


Töltsd vissza 5.01-re,és azt lehet jailbreakolni aztán függetleniteni

2013. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi szervizelve lesz :) de tenyleg koszonom mindenkinek!:)
2013. aug. 12. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!