Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még galaxy s3-at venni?

Érdemes még galaxy s3-at venni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 01:16
 1/7 anonim válasza:
54%
Szerintem igen , sőt :)
2013. aug. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gugu Gabor ***** válasza:
54%
Igen érdemes, a 4 persze jobb de nem hiszem hogy olyan marha fontos lenne az a plussz teljesítmény hogy megérjen annyi pénzt.
2013. aug. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
igen érdemes! :)
2013. aug. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha te pl. a Nokiát szereted akkor nem.

Vagy ha kenyérért indulsz a boltba és S3-at veszel az elég nagy baki.

A kérdés alapján tizenéves lehetsz és

1. Nem értesz a telefonokhoz.

2. Nem tudod mit akarsz. Esetleg nem dolgoztál meg az áráért.

Szóval, ha olvasgatsz egy kicsit

2013. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

folyt:

és tisztázod hogy mit szeretnél, akkor tudni fogod érdemes-e megvenni.

2013. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értek valamennyire a telefonokhoz,csak télen is azzal szúrtam el,hogy új Iphone 3GS-t vettem ami már befuccsolt az iOS-ek miatt,és ki tudja,hogy mi lesz az S3-mal,ha jövőre a samsung megjelenik az S5-tel,emiatt kérdeztem...
2013. aug. 18. 13:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Rootolt rendszert úgyis fogsz tudni telepíteni, hogyha a gyári nem is lesz hozzá.

De 3GS-t is lehet még használni attól, hogy nem adnak ki hozzá új rendszert. Éppúgy az SGS3-at is. Nem kell új rendszer ahhoz, hogy használni tudd a telefont.

De a 3GS az már télen is 3 éves telefon volt, a GS3 meg most valamivel több, mint 1 éves.

Ez elég nagy eltérés. Ha télen vettél volna i4S-t (valamivel több, mint 1 éves volt) az lenne kb az a helyzet, mintha most GS3-at vennél.

2013. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!