Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismeri valaki kicsit komolyabb...

Ismeri valaki kicsit komolyabban a Windows Phone rendszert? (többi lent)

Figyelt kérdés
Telefon vásárlásán gondolkozom, de nem tudom hogy milyen a WP rendszer mert még nem volt szerencsém kipróbálni. Mennyire stabil, mennyi rá az alkalmazás, játék, menyire szerethető, gyorsabb-e az android-nál? Milyenek a Lumiák?

2013. aug. 11. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, használtam több évig is (habár az még csak a 7.8 volt). Stabilitásban, gyorsaságba köröket ver az androidra. Az alkalmazáskínálat megfelelő, minden nagyobb programot megtalálsz a remdszerre. WP8 óta már nagyobb játékok is megjelentek, de közel sincs annyi mint droidra.


Ha WP8ban gondolkodsz akkor mindenképp Lumia a Nokia támogatása miatt (ingyen navigáció pl). Az 520as ár/érték arány bajnok az alacsonyabb árkategóriában.

2013. aug. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 b95 ***** válasza:

Kimondottan stabil. Most még van egy-két játék ami hiányzik, és alternatíva sincs rá, de egyre kevesebb az ilyen. Az Xbox Live egy nagy plusz a játszás szempontjából.

Szerintem ha nem fontos neked az ingyen navigáció, és el tudod viselni, hogy néhány játékot később kapsz meg* akkor nyugodtan vehetsz HTC-t, Huawei-t vagy akár Samsungot.


*van pár játék, amik eleinte Lumia-exkluzívak, de előbb-utóbb mindegyik elérhetővé válik a többi telefonra is.

2013. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Stabil rendszer, sosem fagy, nem akad. Hátránya hogy nem olyan testreszabbható mint az android, a jobb játékok Pl.: Angry Birds is fizetős rá. Sokkal de sokkal kevesebb alkalmazás van rá mint az androidra.
2013. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 b95 ***** válasza:

Előző: Nekem van WP-s és (mostmár) Android-os telóm is és bátran kijelenthetem: Nem olyan vészes az appkínálata a WP-nek.

Van 1-2 dolog ami hiányzik, főleg játékok

A saját alkalmazásaim alapján ezek hiányoznak WP-n:

Bejeweled Blitz

Doodle Jump

Firefox

Galaxy on Fire

Jetpack Joyride (csak WP8-ra van)

Minion Rush

Mr. Number (később rendzserszinten lesz a WP-ben)

Mutant Roadkill

Pou

Real RAcing 3 (bár van 2)

Six Guns (elvileg úton a WP-s verzió)

Speedx 3D (van alternatíva)

Steam

Temple Run (WP8-ra van csak és nincs 2. rész)

Turbo


Ha a játékokat nem nézzük, akkor ez 3 alkalmazást jelent.

Tehát egyáltalán nem igaz az, hogy „Sokkal de sokkal kevesebb alkalmazás van rá mint az androidra.” - mert ez egyszerűen túlzás!

2013. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 b95 ***** válasza:
kieg.: Érdekes, hogy a WP ellen olyan dolgokat szoktak felhozni, ami max. 2 éve volt igaz.
2013. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudja valaki esetleg, hogyan tudom a WF-et állandó Online állapotban tartani. Nem kapok semmilyen értesítést csak ha külön megnézem. Se skype hívást semmit nem kapok.
2013. nov. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!