Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a Nokia telefonomban, hogy ne vegyen le pénzt ha internetezek wifiről?

Figyelt kérdés
Nokia E6 telefonom van. Már tavaly is volt vele ilyen probléma, hogy amikor töltöttem rá pénzt, akkor attól függetlenül, hogy a wifihez kapcsolódva neteztem, ugyanúgy levette a pénzt. Akkor még Symbian Anna volt rajta, és sikerült is beállítanom, hogy csak akkor engedjen internethez kapcsolódni, ha wifi érhető el, így nem vett le a netezésért pénzt. Viszont pár hónapja Symbian Belle-t raktam rá, és ez a "pénz leszedős" dolog most megismétlődött. De mivel a beállításokban minden megvariálódott, így nem tudom, hogy hol állítsam be, hogy ne engedjen kapcsolódni a nethez csak ha rendelkezésre áll wifi. Kérlek segítsetek!

2013. aug. 11. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
beállítások/kapcsolatok/ adatkacs.figyelő adatkapcsolat ki. Meg adhatsz meg korlátot. Stb
2013. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2013. aug. 11. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!