Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefon, korlátlan facebook...

Új telefon, korlátlan facebook. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Vettem szombaton egy telefont a Telenornál és olyan csomagot választottam, amiben korlátlan facebook van (Smarttarifa1). De az a helyzet, hogy hiába töltöttem le a facebook app-et, nem tudok facebookozni, mert csak azt hozza be, amit én előtte gépen néztem, de semmi mást, sem írni nem tudok senkinek, meg semmit. Nagyon sokat gondolkoztam rajta, hogy miért van ez, ha egyszer korlátlan. Aztán arra jutottam, hogy be kell ehhez kapcsolni ugyan úgy az adatforgalmat? Mert a facebook mindig azt írja ki, hogy nincs internet kapcsolat, de én azt hittem, hogy a korlátlanhoz nem is kell. Mégis kellene? Ez az első okos telefonom, szóval nem igazán értek hozzá. A másik kérdésem pedig az lenne, hogy ha bekapcsolt adatforgalommal érvényes a korlátlan facebook, akkor ha én mást nem nézek a neten, csak is a facebookot, akkor ugye nem számol fel semmit?

Vagy jobb lenne ha bemennék a Telenorhoz megkérdezni?


2013. aug. 12. 02:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Iletve még 1 kérdésem lenne, hogy létezik még az Okostarifa 90 díjcsomag? Mert a honlapon ez a korábbi tarifáink címszó alatt szerepel, ami nekem arra utal, hogy már nem lehet igénybe venni, de azoknak megy, akik korábban ezt csináltatták meg.
2013. aug. 12. 02:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, az adatkapcsolat az kell, de ugye a netezés ára ott van a csomagban. attól nem lesz több amit fizetni kell majd.
2013. aug. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Internet nélkül mégis hogyan működne a dolog???
2013. aug. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!