Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez a may-menü nem...

Szerintetek ez a may-menü nem kamu? Én még soha nem tudtam vele semmit csinálni. Sem hivni, sem egyenleget lekérdezni.

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Még nem használtam. De szerintem ha fő műsoridőben reklámozzák, akkor egy tréfa nem ér meg a szolgáltatónak 5-10-15 millát, ráadásul április is rég elmúlt.:]
2013. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáld meg, nekem még soha nem sikerült
2013. aug. 14. 12:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Az nem may menü hanem MyMenu és müködik.Csak be kell írni hogy *111# aztán megnyomod a hívás gombot vársz míg bejön az a cucc.Ha egyenleget akarsz kérdezni akkor beírod (nem tudom milyen telód van,van ahol meg kell nyomni a válasz vagy válaszol gombot és oda kell beírni de nekem pl.:alul van egy ilyen sáv oda kell beírni)a 3-as számot és voilá.Ingyenes egyenleg.Meg van 8 menüpontja lehet választani hogy mit szeretnél.
2013. aug. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze h működik.Szinte mindig használom ha valamit tudni akarok!Max te nem tudod használni!Mondjuk hívni nem tudsz vele,csak ha megrendelsz szolgáltatást!
2013. aug. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azzal nem jutottam előbbre, hogy én nem tudom használni. Hát persze, hogy nem tudom, különben nem kérdeztem volna. És még most sem tudom. Van valaki, aki lépésről lépésre leirná? Addig eljutok, hogy 3-s az egyenleg lekérdezés. Be is ütöm a 3-ast, de nem történik semmi.
2013. aug. 23. 09:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Okézd le vagy valami.
2013. aug. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sikerült!!!!
2013. aug. 25. 08:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a problémám, hogy a szövegdoboz nem jelenik meg, így nem tudom beírni a menüpont számát.
2014. márc. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!