Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyik ismerősöm eláztatta...

Egyik ismerősöm eláztatta narancslével a telefonomat (samsung galaxy mini). Szerintetek garanciával megcsinálják? Ha nem akkor érdemesebb új telefont venni vagy csináltassam meg?

Figyelt kérdés
Bekapcsol,de amikor telefonálok nem hallok semmit csak ha kihangosítom és nagyon hamar lemerül,akkor is ha nem használom.A ciki az egészben,hogy pont az a srác cseszte el aki tetszik nekem és nem kértem,hogy fizesse ki mert véletlen volt.De nekem most nincs rá pénzem,hogy egy vadi új és JÓ telefont vegyek.
2013. aug. 12. 09:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekre a garancia nem terjed ki, szóval esélytelen hogy így megúszd a dolgot. ( már bocs a hülye szóviccért ) Megjavítatni azért lehet hogy még megérné, bár szerintem akkor inkább már új telefon. Attól, hogy véletlenül áztatta el a gyerek, még nyugodtan elkérhetnéd tőle a javíttatás költségét, elvégre mégis csak az ő hibája.
2013. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!