Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A NOkia Lumia 520 vagy a...

A NOkia Lumia 520 vagy a Samsung Galaxy S3 mini telefonnak jobb az ár/érték aránya?

Figyelt kérdés

2013. aug. 12. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Egyik se valami nagy szám, de a Samsung erősebb sokkal. Ahogy látom függetlenül 60-ért kaphatsz már ilyet, ez k*va jó ár érte!
2013. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A nokiát 30 körüli áron kapnám meg, a samsungot 75 ezerért. Ér ennyivel többet? Amúgy mindekettőről pozitív megnyilvánulásokat olvastam, csak nem tudom a samsung tud e annyival többet, amennyi az ára?
2013. aug. 12. 23:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Sokkal erősebb a hardvere az s3 mininek, szoftveresen is sokkal jobb (újabb). 30-ért kva jó vétel a Nokia, viszont cserébe egy nagyon zárt rendszert kapsz, az android nyitottabb, személyre szabhatóbb.


Nem tudom, neked mi fontos? Ha szereted mókolgatni a telefont, letöltögetni ezt-azt, személyre szabni, akkor mindenképp droidosat vegyél. WP-re mondjuk kevesebb app is van, szóval... ha csak, mint "telefon" kell, akkor Nokiát vedd, ha pedig, mint társ a mindennapokban, akkor droid. :D

2013. aug. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Nokia , hiába erőss a Camcung hardwere , a Szar op rendszere miatt mégis akad , a Lumiának méghosszabb a tmogatása is pedig nem egy ár kategóriáról beszélünk , ha samsungot veszel akkor egy omladózó kulát kapsz , ha nokiát akkor jól jársz :D -.
2013. aug. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nokia 520! Android-os telefonhoz appokat csak az első hétbe töltögetsz utána megunod és ösz-visz használsz majd kettőt. Max játékokat töltesz le.

Windows phone sokkal stabilabb a nokiában. WP-nek szüksége van normális hardverre és ez a nokiában meg is van (nem mintha a samsungba nem lenne meg, de a droid valahogy mindig megvagy vagy akad). Nokia lumia készülékek gyorsak és nem akadnak és nem fagynak. Annyi hátránya van, hogy kevesebb az app. és kevésbé testre szabható a készülék.

2013. aug. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
samsung valahogy mindig megfagy*
2013. aug. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lényeget leírták. Lumia 520! Sokáig droidos voltam és néha hiányzik 1-2 game, de ilyenkor gyorsan eszembe jut, hogy a droidnál milyen fagyások voltak..(2samum volt,nem gyengék)
2013. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 vickielikepou válasza:
Az android jobb???na ne már!hiába van rá annyi sz*r app,a wp jobb!az android egyáltalán nem gyárt számítógépeket,de a windows igen.Nagyobb a tapasztalata,sokkal okosabb meg minden.Amúgy az android egy tíz év múlva el fog veszni,hisz nincs tapasztalata a számítógépekhez!Úgyhogy Nokia Lumi520,hiába olcsó,megéri az árát,ami kell az benne van.Ja és nekem nem kell annyi app!minek az??ami fontos app az megvan wpn is!;D
2013. szept. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Barney96 ***** válasza:
Hátugye a lumia 520 az egyik legjobb ár/érték arányú telefon, és ahogy nézegettem, a hardvere kicsit erősebb mint a mininek csak a ram fele annyi, de mondjuk a wp-t jól optimalizálták meg minden... Szerintem ha a wp-vel nincs bajod akkor mindenképp a lumia mert ha vannak is eltérések, lehet hogy inkább az 520 javára. Egyébként az is baromság hogy ez jobb az jobb... Más a két rendszer.
2013. szept. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!