Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android jel meg jelenik a...

Android jel meg jelenik a telefonon és utána nem történik semmi csak sötétség! Mi a megoldás? Fel raktam tölteni ki mentem és mire be jöttem ez volt a baja! Előtte le töltöttük rá a Vibert! Van köze hozzá? Új telefon!

Figyelt kérdés

2013. aug. 12. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ancsika, ha esetleg elárulnád milyen telefonod van az sokat lendítene a dolgon.
2013. aug. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hard reset, de ha új akkor garanciális javítás jobban megéri. Nem vesződsz vele.
2013. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És a reset azt hogy csináljam? Ha sokat segít x920e ma érkezett meg utángyártott telefon idáig nem volt semmi baja.
2013. aug. 12. 19:19
 4/12 anonim ***** válasza:
utángyártott telefon :D
2013. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez valami noname márka? [link]


Ezekkel egy a baj, hogyha elromlik nincs információ a neten a javításra. Fogalmam sincs hogy kell hard resetelni. Marad a szervíz. Sajnálom. :(

2013. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem az a x920 tv! Hanem az X920e. Nem lenne baj ha meg találnám a resetet! De az a másik répa meg röhög???!!! Nem is az én telefonom! Ajándék! Mennyi lehet ennek a javítása?? Csak az android halt meg??
2013. aug. 12. 21:08
 7/12 anonim ***** válasza:
nyomja hangerő, és a Start gombra kapok ony háromszög ... vidám a helyreállítási módot. Ezt találtam és Google fordítóval lefordítottam. Új telefon, szóval garanciális. Ingyen megcsinálják.
2013. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha jól látom HTC gyártja. Próbáld meg így! https://www.youtube.com/watch?v=FN5xbEe_bNE&feature=youtube_..
2013. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam :/ De nem reagál rá semmit :( Egyszer jött be valahogy az a háromszöges de akkor se csinált rá semmit csak ott volt a képernyőn :(
2013. aug. 13. 07:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Marad a garancia!
2013. aug. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!