Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek klón, vagy valami...

Szerintetek klón, vagy valami baja van?

Figyelt kérdés
Megszeretném venni le is beszéltem, de nem vagyok benne biztos, rendben van. Nem tudom, hogy van-e xperia z cló. Segitsetek légyszi! [link]
2013. aug. 12. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem eredeti, de lehet rá számítani, hogy havidíjas előfizetésre vették, és későbbiekben letiltják. ha belemegy az adás-vételibe, amiben írásba adja, hogy tehermentes és saját tulajdonában áll a készülék, illetve amúgy személyesen megtekinted, akkor szerintem kiderül, bár az okosabbak tudják, hogy az adás-vételi sem ér túl sokat, szóval nem ijednek meg tőle. az a mese sosem igaz, hogy hirtelen kell a pénz, mert ha tényleg tegyük fel kártyás csomagban megvette 130ezerért, akkor nem egy szegény ember lehet, akit például egy 100ezer Ft alatti összeg annyira megránt, hogy a telefont is el kell adni...
2013. aug. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez csak simán átverés. Se telefonszám se cím.


Majd hadovál hogy küldj pénzt, vagy utánvéttel kapsz egy marék homokot.

2013. aug. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!