Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt a számot ismeri valaki...

Ezt a számot ismeri valaki (+447924508413)?

Figyelt kérdés
Ezen a telefonszámon hívtak engem, Market valami a nevük tőzsdézéssel foglalkoznak. Félek hogy ilyenkor leveszik a pénzt. Mit csináljak, hol tudok ez után járni hogy valós-e a szám?

2013. aug. 13. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze külföldi,és nem venném fel!
2013. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. aug. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Helló. Pont ma hívott édesapám, hogy nézzem már meg mi ez a szám mert látta hogy volt egy nem fogadott hívása erről a számról. Beírtam a google-ba a számot, és pont a te kérdésedet hozta ki. Úgy néz ki több embert is felhívtak már. K.r.a a.yjukat!
2013. aug. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most igazán nem értem hogy mi a bajuk ezeknek a kérdezőknek.

Felhívja őket valaki és máris anyáznak?

Minek az ilyennek telefon?

Azt se tudják mire jó?

Fel kell venni és beleszólni hogy halló.

Ha nem tetszik amit hallanak akkor leteszik.

Ennyi.

2013. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Balázs2 válasza:
Szia! Éppen ma hívott ez a szám, sikerült kideríteni milyen szám azóta?
2013. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 B0BAF3TT válasza:

Ma engem is kerestek erről a számról de láttam hogy nem belföldi ezért ki is nyomtam a fenébe...

Épp olvastam róla egy cikket a neten hogy aki felveszi az ilyesmi számoknak egyből valami pénztartozása lesz a telefonszolgáltató felé... De ez nem megbízható adat csak nekem ez jutott eszembe mikor megláttam a számot ezért ki is nyomtam inkább...

2013. szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Épp olvastam róla egy cikket a neten hogy aki felveszi az ilyesmi számoknak egyből valami pénztartozása lesz a telefonszolgáltató felé..."


Én meg azt olvastam hogy ilyenkor biztos megoldás ha a kútba ugrasz.


Magyarországon a hazai előfizetők ingyenesen fogadnak bejövő hívásokat.

Mindegy hány órakor.

Mindegy milyen számról.

Mindegy mit mondanak róla.

2013. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Simán fel lehet venni. Engem is hívott ez a szám. Angol számnak tűnik a telefonszám, ami számomra nem volt meglepő, mert él kint ismerősöm és azt hittem Ő keres.

Aztán kiderült, hogy valami Bróker cég. Én megköszöntem illedelmesen és letettem. Miután feltöltőkártyás vagyok és nulla forint az egyenlegem, így nem is tud mire terhelni.

A lehúzás része az amikor visszahívod a számot. A hívás fogadással nem tudnak rádverni semmit. Ez csak parasztvakítás.

2013. nov. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!