Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony XPeria Z vagy Samsung...

Sony XPeria Z vagy Samsung Galaxy S4?

Figyelt kérdés

2013. aug. 13. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem ellenfele a z az s4nek.
2013. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
S4 nek jobb a procija meg több a belső memója, ráadásul az érintőkijelzője is fejlettebb. De ha én választhatnék akkor inkább Sony mert már nem bízok a Samsungokba.
2013. aug. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy jobb az s4-nek hardvere, de úgy sem használod ki a különbséget. Sony-nak nem sz.r a kijelzője, hanem a sasmung túlszaturált. S4-ben nagyon gagyi az anyaghasználat, mindenhol a csillogós villogós ujjlenyomat vadász műanyag, amit 180 fokban vissza lehet hajlítani. És a samsungban én sem tudok megbízni.
2013. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem baj. Több 100millió ember azért még megbizik benne.
2013. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
S4 jobb hardverileg, kijelzőben is, szoftverben is, és valószínű tovább fogják támogatni, mint a Z-t. Az S4 szerintem még az android 5.0-t is meg fogja kapni (5.1-et is lazán, főleg a google edition még tovább), míg a Sony 2 nagy androidfrissítést szokott csinálni, ezekből egyiket már megkapta a Z (4.2.2)... még jön a 4.3... utána lehet imádkozni. :)
2013. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Mindenben jobb az S4.
2013. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Lehet hogy erősebb az S4, én akkor is a Z-t választanám.Az S4nél szar az anyaghasználat.
2013. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
s4 mindenben jobb. nekem is az van és semmi gondom az anyaghasználattal. dizájnos, úgy néz ki mint ha fém lenne és ellenálló is (már párszor leejtettem, de semmi baja sincs, még egy karc se. z egyetlenegy előnye, hogy vízálló
2013. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem Xperia Z-m van, tökéletesen meg vagyok vele elégedve. A kijelzője sem olyan sz*r, mint amilyennek mondják. S4 jobb hardverileg, de azt a kis különbséget nagy valószínűséggel úgysem fogod kihasználni.
2013. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!