Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja a Samsungom?...

Miért csinálja a Samsungom? (Lent)

Figyelt kérdés
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy a Samsung Galaxy S Advance készülék miért csinálja azt, hogy amikor például rádiót vagy valamilyen hangfelvételt, zenét hallgatok és még a képernyő aktív, de fejjel lefelé fordítom( a képernyője lefele van) elhallgat, azaz megállítja a felvétel lejátszását. Videónál ezt nem csinálja. A képernyő, ha nem működik(alvóállapotban van), akkor fordíthatom bármerre nem történik mindez. Ezt többi készülék is csinálja vagy csak az enyém hibás?

2013. aug. 13. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hiba. XD A telefonod olyan intelligens, hogy van benne egy gyors némító funkció. Kapcsold ki, ha zavar! Beállítások > mozgás és ott találod.
2013. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszke a gyors választ :) Mivel volt más furi észrevételem is, így megijedtem hogy *gond van. Még csak egy hónapja használom, amúgy meg nagyon szeretem, mert pont kézre álló kis teló és tudását tekintve tudja azokat a dolgokat amiket hirtelen fontosnak tartok... Amiket a napokban tapasztaltam hogy többször annyira átforrósodott hogy azt is ijesztőnek találtam, aztán az itthon lévő 4 töltőből egyet sem akart látni valamiért. (kikapcs-bekapcs és megjavult)... Lehet hogy neki sem tetszett az elmúlt időszak időjára.... :D
2013. aug. 13. 14:00
 3/4 A kérdező kommentje:
...időjárása...
2013. aug. 13. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah! Samsung is the best! ;)
2013. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!