Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Advanced S pár hete...

Samsung Advanced S pár hete vettem szolgaltatotól. Mostansag a Touch. Wiz lefagy és nem reagál semmire néha feldobja a kényszerített leállítást. Otletek?

Figyelt kérdés

leállítást de átlagba ki kell vegyem az akkumulátort mert 20 perc várakozás után se csinál semmit hiába nyomok bármilyen lehetőségre. Probáltam más launchereket is teszek fel, ott is ugyanez a helyzet max. ritkábban van ez. (De napi 3-4x is amikor üres járatban fut a telefon).

A telefon nem rootolt, és semmit nem volt módolva se.

Gyárira verzióra is visszaállítottam, de a probléma megmaradt. (Andoid 4.1.2 volt gyárilag is és most is az van rajta).

Ötletek?



#hiba #Samsung #samsung galaxy advanced #kenyszeritett leallas
2013. aug. 13. 16:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!