Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Domino Go! NapiNet ről vélemény?

Domino Go! NapiNet ről vélemény?

Figyelt kérdés
Esetleg ha valaki ezt használja,mi a tapasztalata?Nekem 3 napra kéne internet,ezért erre gondoltam...De nem tudom,10 mb ot ad napontára,mennyire elég az?

2013. aug. 13. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem a 10 mega elég kevés. 1-2 oldal betöltésére elég. kb megnyitsz egy menetrendkeresőt, rákeresel, és esetleg az adott járatot részletesen megnézed. ezt meg tudod 2x csinálni vele. ezek szerint ezért törölték a gonet s-t, ami 600 Ft volt 30 mega. itt is annyi, csak nem 30, hanem 3 napra. szóval szerintem ezért a 600 Ft-ért már célszerűbb 1 hónapra a gonet m-et 1000ért(jah, és első 2 hónapban 190 Ft, szóval sokkal jobban jársz, még ha az első hónap után le is mondod).
2013. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nem
2013. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg, a 3 nap így neked 600 forint lenne összesen 30 mb adatforgalommal, miután elfogy a 10 mb napi adatforgalom, utána nem tudod tovább a netet használni, viszont a Go net M az 1000 forint havonta és 100 mb-ot forgalmazhatsz, utána igaz hogy lassítanak, de fogod tudni használni
2013. aug. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor a go net m-et ajánljátok? néztem is hogy 190 Ft az első két hónapban,ez nagyon jól hangzik, de egy hónap után le tudom mondani?? mert akkor 190 ftért pláne megérné a 100 mb.;) és amúgy mit jelent ez a 100mb? annyit használhatok egy honapban vagy minden nap?
2013. aug. 14. 11:46
 5/8 anonim ***** válasza:
igen, egy hónapban. és lehetőleg a 29. napon ha elküldöd sms-be 1430-ra a -gonetm-et akkor le tudod mondani :)
2013. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt le van írva minden, a 100 mb természetesen egy egész hónapra érvényes, le lehet mondani akár az aktiválás után is

2013. aug. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat,elég sötét vagyok ezekhez..Tehát akkor ha most ma megkötöm,akkor levon 190 Ft-ot? és akár már augusztus végén le is mondhatom és akkor ennyi? amennyit neteztem 190Ft-omba került? És persze, van wifi a telomon, azon keresztül való internezetés ugye nem számít bele az adatforgalomba?
2013. aug. 14. 12:15
 8/8 Nem Tomka válasza:

Én majd akarok kötni egy Domino Go! NapiNetet...

Amúgy ha aznap nem is használod, akkor nem is vonják le a anpi díjat

2014. okt. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!