Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia l vs sony xperia...

Sony xperia l vs sony xperia sp vs Samsung galaxy s4 mini?

Figyelt kérdés
eme 3 opció közül kell választanom. tapasztalatok?
2013. aug. 13. 23:02
 1/3 anonim válasza:

Nekem XPERIA SP -m van.

Eddig nem tudok róla rosszat mondani.

Aki meg azért szarozza le, mert SP a neve, akkor az szarjon sót :)

az átlátszó részt is imádom, mindig jelez ha van értesítés, zenei ritmusra is tud villogni, de ki is tudod kapcsolni.

Nekem fehérben van, de szerintem abban szebb is, feketében nekem nem jött be, mert abban nem néz ki jól már az átlátszó résszel (szerintem, de ha csak feketében dobták volna ki a piacra abban vettem volna :DD )

Nagyon gyors, 2 hét alatt egyszer sem akadt meg.

Az aksija nagyon jó, a STAMINA mód meg nekem jól jött (lezárt képernyőnél nem futtatja a belépva maradt programokat (pl: Facebook).

Ha csak telefonálsz, sms -ezel, és kb egy nap 3-4 szer ugrassz fel egy pillanatra a Facebookra, akkor simán kibír akár 2,5-3 napot is (ha be van kapcsolva a Stamina mod)

A felsoroltak közül tényleg a legjobb telefon, CSAK AJÁNLANI TUDOM MINDENKINEK!


Ja, és még valami. A telefont SL -nek is hívják, ha valaki megijed az "SP" -től.

2013. aug. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ÉS a felsoroltak közül egyértelműen a legjobb, nem csak teljesítményben, de ár/érték arányban is!
2013. aug. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem az s4 minit válaszd. Én most vettem 3 napja. Tudom, ez nem hosszú idő, de ezalatt semmi problémám nem volt vele. Nekem nagyon bejön. Hardveresen, méretben és formatervben egyaránt. Egy kicsit túlárazott, de még (szerintem) így is megéri. De ár/érték arányban szerintem is az xperia sp a legjobb. :)
2013. aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!