Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi időt lenne érdemes...

Mennyi időt lenne érdemes várnom, hogy vegyek egy most 114. e forintba kerülő Galaxy S4 mini DUAL-t? Mennyire mehet le az ára?

Figyelt kérdés

[link]


Itt írják a telefont, elvileg 3%-os árcsökkenés van, de az, hogy mikortól és mennyiről azt nem írja.. amiből talán ki lehetne következtetni az árcsökkenés mértékét.


Ha 85 ezer vagy attól nem sokkal több lenne akkor elvinném azonnal.


Vajon le megy annyira az ára? és ha igen akkor mikor kb? Egyáltalán mennyire számíthatok és mikor?



2013. aug. 14. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még 1 év múlva se lesz 85.
2013. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Arra esetleg van ötleted, hogy 2 hónap múlva, hogyan alakulhat az ára? Felfelé is emelkedhet? mennyire jellemző, hogy még emelkedne is az ára?
2013. aug. 14. 14:38
 3/3 anonim válasza:
Most fog bejonni az s5 mini a piacokra es az jelentosen lenyomja majd az arat sztem egy fel even belul 80 ezer alatt lessz!! De amugy sem az ujgsm a legolcsobb bolt!! Ha kicsit korbenezel a neten akkor mar 100 ezer alatt megkapod! Emelkedni biztosan nem fog csak jonnek az ujabb modellek es viszik le az arat! Nekem s3-am van (csak sima) es karacsonykor 115-ert lehetett kapni amit megvettem es most mar ha megnezed 80 ezer forintba kerul! UGYHOGY ROVID IDON BELUL NAGYON SOKAT FOG CSOKKENNI AZ ARA A TELEFONNAK!
2014. aug. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!