Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet androidot frissít...

Evvanszprájt kérdése:

Hogyan lehet androidot frissíteni?

Figyelt kérdés

Szóval, Alcatel OT-991 telefonom van és(lehetőleg ROOT-olás nélkül)szeretném frissíteni rajta az androidot.

Nagyon hülye vagyok hozzá szóval minden adatot úgy írok ahogy látom :D

Firmware változat:2.3.6

Kernel változat:2.6.35.7

android-bld1@aclgcl-ubnt61 #1

Építési szám:GINGERBREAD

Válaszaitokat előre is köszönöm :)



2013. aug. 14. 22:39
 1/3 A kérdező kommentje:

És még egy kérdés :D

Képernyőt hogy lehet lefényképezni?(Úgy mint pl.: számítógépen van a PrtSc gomb)

2013. aug. 14. 22:41
 2/3 gaxal ***** válasza:
ROOTOLÁS nélkül nem fogod :D
2013. aug. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Csari Marci válasza:
Hát ha tényleg "hülye vagy hozzá" akkor ne kezd el mert akkor a szeretett készülékedel a kutya fog játszani. :) ROOT olás nélkül semmi fontosabb dolgot nem csinálhatsz a telefonnal mert az egy rendszergazda mód . nem egy app hoz is kell. ja és úgy tudod lefényképezni a képernyőt (:D) hogy megnyomod a power (bekapcsolás) és a hangerő szabályzó le gombot EGYSZERRE :D az én készülékemen működött szerintem tiéden is. Remélem segítettem!
2013. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!