Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik ROM-ot érdemes felrakni?

Melyik ROM-ot érdemes felrakni?

Figyelt kérdés
Heló! Szóval van egy Alcatel OT-990-es telefonom, de egy ROM sem az igazi, mivel sok alkalmazást nem visz, azt írja Google Play-ról való letöltés közben hogy "Érvénytelen csomagfájl" eredeti ROM-al jó volt. Próbáltam a QME 2.0-át, nem vállt be, most a Jelly Bean rom van fent, ez jobb egy fokkal, de ez sincs olyan jó mint a gyári, a Ewra 0.2h-ról tudnátok mondani véleményt? Vagy segítséget nyújtani nekem a probléma megoldása érdekében? Vagy jobb romot ajánlani? Felpontozás! :)

2013. aug. 14. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
CyanogenMod-ot próbáltad már?
2013. aug. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden telefonra, tabletre a legelső rom amit fel kéne rakni az a CyanogenMod. Aztán ha azt megunod, vagy valami miatt nem tetszik akkor lehet keresgélni másakat, de a legtöbb CM-re építkezik, szóval nem lesz sokkal másabb.
2013. aug. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Csari Marci válasza:
Szerintem hagy a fenébe a rom okat rajta egy ilyen régi (amikor kijött szupi volt) telefonnal szerintem nem érdemes ilyen téren szórakozni! szerintem Gingerbread (2.3) a legjobb rajta. attól feljebb már nehezen birkózik meg a teló! remélem segítettem.:)
2013. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!