Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az iPhone...

Mi a véleményetek az iPhone 4ről? Szeretnék olyat venni alig használtan, mobilkereskedőtől, de még gondolkodom rajta. Szóval. Valaki elmondaná a tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 00:55
1 2
 1/15 gaxal ***** válasza:
Már Kijött az 5 inkább 4S et vennék, de attól függ mire használnád? Átlagos felhasználónak elég.
2013. aug. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én meg vagyok vele elégedve, de valóban hosszútávra már nem gondolkodnék vele. én tervezem, ha lesz olcsóbb iPhone, akkor beruházok egyre. nem lassú annyira, teljesen elfogadható, sőt egy 3 éves telóhoz képest gyors, de nekem például kinézetileg a problémám azzal van az iOS 7-et tesztelve, hogy az ikonok körben 1-2 pixellel nagyobbak lettek, ettől kicsit egybefüggő lett, szerintem egy 16:9-es iPhone 5-ös kijlezőn jobban mutat. én körülbelül csak ezért váltanék, másra még tudnám használni 1 évig minimum.
2013. aug. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1 - hát igen, eredetileg 4S-et szerettem volna, (még mindig) csak nekem 130 ezerért kissé drága. máshonnan, vaterán meg ilyen expressz oldalakon meg félek 100 ezreket utalgatni, mert azért ezek nekem súlyos összegek, és lehet hamis telefont adnak a kezembe :S

de viszont olvastam, hogy amint kijön az 5S, olcsóbb lesz a 4S is.. ti mit gondoltok erről?

a sima 4 meg "csak" 50-60 ezerbe kerül, és ha azt nézzük, hogy kell venni egy új telefont, az is kb ennyibe kerül és azt is 2-3 évig használod. bár ez telefon és felhasználófüggő is.

de azért köszönöm a válaszod!

2013. aug. 15. 01:16
 4/15 A kérdező kommentje:
1# kihagytam, hogy mire használnám. úgy igazából telefonálásra, sms írásra, facebookozásra, netezésre, meg viberre, fényképezésre, szóval nem vinném túlzásba a használatát :D
2013. aug. 15. 01:17
 5/15 A kérdező kommentje:
2# értem,a véleményed alapján jó telefonnak tűnik :) akkor végülis jó döntés lenne, nem? :)
2013. aug. 15. 01:19
 6/15 anonim ***** válasza:
Idén kijön az 5S, jövőre pedig a 6-os , akkor olyan szinen lesz a sim iPhone 4, mint most a 3G. Szerintem azt se szívesen vennél már most. De az 4 kb 1-2 év múlva elavult lesz
2013. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6 hat igen, 3GS-t nem nagyon vennek, bar kulsore az is tetszik :D

koszi a valaszt! :)

2013. aug. 15. 16:35
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit már gagyi a mai iPhone-okhoz és iPod-okhoz képest :D
2013. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 WDKM válasza:

Ha tudod várd meg a szeptembert akkor jön a legujabb iphone ilyenkor az elozo szeriak mindig esnek igy a 4s sem lessz mar olyan huzos en mindenkeppen azt vennek a helyedbe meg persze megneznem magamnak azt az "olcso" iphonet ( ami megjegyzem egy jokis reklam fogas mert az is siman lessz 100ezer raadasul en szemelyszerint gyulolom az IOS 7et de ez megint mas tema)

Mert vennek inkabb iphone 4s-t? Kb masfel, 2 eve hasznalom de siman jo meg nagyon szeretem barmit megtudok vele csinalni szep a kepernyo jok az alkalmazasok es szamomra tokeletes az IOS6. Birom a kinezetet is nagyon letisztult. Eltudok vele erni barhonann barkit fcebook,viber,whatsup stb mukodik. Es nekem birja a gyurodest multkor lejtettem az erkejemrol es semmibaja nem volt de meg tores se semmi . Ugyhogy ha nem akarsz ra 130at kiadni akkor vard mega. Szeptembert hidd el az 4s-ert siman megeri.

2013. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

koszonom mindkettotoknek a valaszt! :)

utolso : mi a rossz az iOS 7-ben? miket tapasztaltal?

2013. aug. 15. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!