Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Sony Xperia Sola-m és...

Van egy Sony Xperia Sola-m és nem értem miért lassu néha amikor hivnak és felvenném 5masodperccel rá veszi fel stb. Miért lehet h igy belassult alig van rajta alkalmazas egy darab jatek nincs rajta,8gb sd kártya van benne?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is solám van, és nekem is 8 gigás SD kártya van benne. Nem lehet, hogy akkor történik ez, amikor valami nagy erőforrás-igényű programot futtatsz rajta? Pl. böngészel több fülön, flash tartalmakat is megjelenítve, esetleg filmet nézel nagy felbontásban stb.? Hasonló ilyen esetekben nálam is elő szokott fordulni, de ha semmit nem futtatsz az adott pillanatban, ami leterhelhetné, akkor ez elég abnormális jelenség. Ez esetben ajánlom, hogy PC Companion-nal, vagy SUS-szel végezz egy Android újratelepítést, de tiszta telepítéssel, tehát előtte ments le minden fontos adatot (a PC Companion képes rá).
2013. aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!