Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz az, hogy ha beszélgetés...

Igaz az, hogy ha beszélgetés közben visszahallod saját magad, akkor lehallgatnak?

Figyelt kérdés
Volt már rá sokszor példa, és egyre többet hallom, hogy ilyenkor ez van. Félnivalóm nincs, csak feltűnt már egy párszor, hogy bizonyos ismerőseimmel folytatott beszélgetés alatt hallom vissza magam.
2013. aug. 15. 21:36
 1/8 anonim válasza:

ilyen nekem is szokott lenni o.O

ezt még nem hallottam.

mondjuk nem tom h engem pl miért akarna vki lehallgatni.

2013. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az azt is jelentheti hogy a másik fél kihangositota a telefonját és tul hangos a telefonjának a hangszoroja
2013. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Azt is hallgathatják, akivel beszélsz.

#2 Lehet ez is, de inkább olyankor visszhangzik, de legutóbb tisztán hallottam a másik félt.

Egyébként köszi a válaszokat!

2013. aug. 15. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyre többször veszik észre ha lehallgatok valakit ...

Hidd el, a mai technika mellett akkor se vennéd észre ha előre tudnál róla.

Ez afféle néphiedelem, mint ahogyan régen minden tisztességes falusi ember látott legalább egy tudat kísértetet.

2013. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:)
2013. aug. 15. 23:46
 6/8 anonim ***** válasza:
helyesírás javítás: tudat kísértetet -> tucat kísértetet
2013. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Ha esetleg olyan fontos lennél, hogy lehallgatnak (nem olcsó és nem mindennapos) nem vennéd észre.

2. Ha arra gondolsz, hogy a másik fél rögzíti e a hívást, az bizony könnyen lehet. Nekem pl a record my call prg van beállítva és pont ezt a visszajelzést kaptam, hogy visszhangzik, ha velem beszélnek. Persze csak azt menteném el, ha pl zaklatnának, de attól még veszi.

2013. aug. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én minden hívást rögzítek a telefonon! :D De amúgy nem hiszem hogy bárki is lehallgatna téged, gondolom nem vagy Globálisan Körözött bűnöző. Lehet hogy az a fél akivel beszélsz az rögzíti a hívásod és azért hallod vissza, de ha a Katonaság/Rendőrség vagy bármilyen szervezet hallgat le, az biztos hogy nem hangzik vissza.
2013. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!