Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A cseppálló, és a vízálló az...

A cseppálló, és a vízálló az nem ugyan az ugye? Haverom szét fogja cseszni a telefonját?

Figyelt kérdés

Venni akar, egy xperia Z telefont, ami csepp álló.

És azt mondja milyen jó teló, víz álló, majd zuhanyzás közben fog telefonálni.

És mondtam neki, hogy nem víz, csak csepp álló.

És nem fogja fel.

Azt mondja, ha a cseppek nem mennek bele, a víz hogy menne már.

De szerintem a csepp álló azt jelenti, hogy max vizes kézzel lehet fogdosni, de nem tesz jót neki, hogy 10-20 percig folyatjuk rá a zuhanyzóból a vizet.

És azt mondja ne beszéljek már hülyeségeket, ha a cseppek nem mennek bele, akkor a folyó víz se tud!

És szerintem tönkre fogja cseszni a telefonját nem?

Jól hiszem. A CSEPP ÁLLÓ nem azt jelenti, hogy nyugodtan fürödhetünk a telefonnal ugye?



2013. aug. 16. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
1 m-ig és 30 percig vízálló. :)
2013. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Kérdezd meg, hogy ha lekeversz neki egy pofont, az sem fog neki fájni? Ha a simogatás is csak a kéz archoz érintése, akkor a pofon is az. Talán így megérti.


Neked van igazad, de még vizes kezet sem kell állnia.

2013. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
IP57-es vagyis akár víz alatt is használhatja ugyanis 1 méteres mélységben 30 percig bírja.Valószínűleg egy pár perces zuhanyzás sem kivétel.
2013. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, elvileg ki kéne bírnia. Viszont nem tudom, ki akarna zuhanyzás közben telefonálni, vízcsobogás elég zavaró tud lenni szerintem.
2013. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
így van, irónikus, hogy annak ellenére, hogy elméletben bírnia kéne, ha mégis beázik, ugyanúgy kizáró ok a gariból, pedig elvileg így rendeltetés szerű használatba belefér. :D szerintem kérdező ne foglalkozz vele. tényleg bírnia kéne, de ha nem, legalább jól ki tudod röhögni, h te szóltál...:D
2013. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal a Csepp Álló csak az hogy mondjuk esőbe is használhatod, nem baj ha rácseppen, egy kis vizet már bír. De víz alatt nyomás alatt már nem bírja
2013. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!