Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Angol rádiót szeretnék hallgat...

Angol rádiót szeretnék hallgatni teleforól. Milyen programot kell letöltenem, hogy a radio honlapjárol el tudjam inditani? (sony xperia J)

Figyelt kérdés
a telefonrol alapban csak magyar állomásokat lehet fogni ..:/
2013. aug. 16. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a rádió honlapjáról akaord akkor annak elég a böngésző is.
2013. aug. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

megpróbálom .. most épp töltődik a Winamp?

Miért, hogy tudom más módon?

2013. aug. 16. 18:49
 3/9 A kérdező kommentje:
-?
2013. aug. 16. 18:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Google Playen is vannak ilyen rádió appok.Letöltöd,bekapcsolod a netet,elindítod az alkamazást és hallgatod.Egyszerűbb mint böngészőn keresztül.
2013. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

letöltöttem play -en keresztul a British rádio app ot, amit kidobott.

rengeteg van benne, az osszes uk város rádioi.

DE!hiába akarom elinditani, nem játsza le..:(

nem lehet, hogy azért, mert nem ott vagyok, hanem Magyaro.on?

2013. aug. 16. 21:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez van meg de nekem működik.Néha kicsit nehezen indul el de utána szól(internetkapcsolattól függően egyszer-kétszer megáll gondolkozni)
2013. aug. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
vegul rajottem,ha nagyon sokat varok, elindul a radio,de allandoan gondolkozik, szoval tobbet all, mint amennyit megy..:/ lehet azert,mert opera minit hasznalok?...
2013. aug. 17. 16:35
 8/9 anonim ***** válasza:
A kérdésedből nem derül ki, hogy egy bizonyos adót akarsz hallgatni, vagy úgy általában angolt/angol nyelvűt? Ha utóbbi, akkor javaslom a Virtual Radio alkalmazást, az szerintem jó akármilyen telefonra, ami tud minimum Java appokat futtatni. Vannak angol nyelvű adók is a listáján többek között. Innen le lehet tölteni: [link]
2013. aug. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a vradio alkalmazásnál nekem is az volt a tapasztalatom eleinte, amit írtok. Hosszú pufferelési szünetek voltak, ami elég bosszantó tud lenni, ha pl. egy vicc poénjáról marad le az ember a pár másodperces kihagyás miatt. :) De ez már évekkel ezelőtt volt, mostanában elég korrektül működik, nincsenek olyan leállások, mint korábban.
2013. aug. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!