Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bejövő hívásnál nem hallom a...

Bejövő hívásnál nem hallom a másik fél hangját, valami megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy Sony Ericsson Xperia x8-asom, androiddal.

A probléma a következő:

Amikor valaki engem hív felveszem a telefont, és az ég világon semmit nem hallok.

Ez számomra olyan idegesítő, hogy majdnem felrobbanok.

És a másik fél sem hallja a hangom, szóval nem tudunk kommunikálni sehogysem.

Volt egy Lg telefonom, pont ez miatt cseréltem le annak idején, mert össze tudtam volna törni hühömben.

Arra gondoltam hogy a telefonálós hangszórója fog elromlani, mert hozzá teszem, csak bizonyos időközönként fordul ez elő, valamikor egy két hónapig is tökéletes a telefonálás, aztán megbolondul, és egyszer csak megint egy időre nem tudok telefonálni vele.

De ha a telefonomról kimenő hívást indítok, akkor teljesen jó minden.

És is hallom, ő is hall.

Én ezt nem értem.

Akkor miért csak a bejövő hívásnál csinálja ezt, és a kimenőnél miért jó?

Ma is már kétszer hivtak, és egyszerűen nem tudok telefonálni.

Mi lehet a probléma? Segítséget várok.

Ez a sim kártyától nem függhet? Nem azzal lehet baj?

Köszi előre is!


2013. aug. 16. 18:53
 1/2 anonim válasza:

Velem is ugyan ez volt. A telefon mikrofonjával is lehet gond. De egy szoftverfrissítés a telefonon,és megszünik ez a probléma :) Remélem segíthettem.

14/L :)

2013. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dkov06 válasza:
Nekem is gondot okoz példál ha én hívok valakit vagy valaki hív akkor nem hal semmit de én igen ha én telefonálok vagy ha hívnak SOS ben kell segítség üzletember vagyok és sokat kell telefonálni.
2015. máj. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!