Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia E vagy ZTE Blade III?

Sony xperia E vagy ZTE Blade III?

Figyelt kérdés
Nehéz dönteni a kettő között, a zte többet tud, olcsóbb, de a sony szebb, márkásabb és megbízható nem mint a zte...
2013. aug. 16. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek közül Blade3, de leginkább egyik sem. Kb ugyanannyiért kapsz Huawei Y300-at, sokkal jobb.

Az E nem tudom, hogy jött képbe, nagyon szar telefon. És azt sem tudom, honnan veszed, hogy a ZTE nem megbízható, több mint 2 évig volt Blade-em, most kínai belpiacos ZTE-m van, semmi baja nem volt egyiknek se, soha.

2013. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem van 1 blade 3-am és nem vagyok megelégedve vele. Nagyon lassú, sokszor lefagy stb. Pedig mindig kilépek mindenből a feladat kezelővel. Szerintem a hardvere túl gyenge a kijelző méretéhez képest, tehát ez a Sony Xperia E-nek kedvez (szinte ugyan az a hardver van mind 2-ben)és mivel az kiseb így tuti hogy gyorsabb. És amúgy szerintem csak a kamerában különböznek még.
2013. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!