Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek elég a 3,5", vagy...

Szerintetek elég a 3,5", vagy inkább 4" kijelző?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és okostelefont fogok venni, de nem tudom, hogy ekkora képernyő elég-e, vagy inkább legyen a nagyobb, szerintetek?!


engem csak erre a kérdésre válaszok érdekelnek



2013. aug. 17. 10:28
 1/4 anonim válasza:
Ez az ízléstől függ. van aki a nagyobb képernyőt szereti van aki a kisebbet. Nekem a 4,3" jött be mert pont kézre esik nekem. Van egy 5" Sony Z-m is az már lassan olyan mint egy tablet az meg szerintem hatalmas. A 4" szerintem jó, de ezt te döntsd el ;)
2013. aug. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mire használod!

Nekem tökéletesen elég a 3,5, mert nem (ezen) netezek.

Ha mégis kell, mert persze tudok rajta, ami inkább csak email megnézésből és persze válaszírásból áll, meg tudom tenni vele, de az nem a gyönyör kategória.

2013. aug. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neked sztem tökéletesen elég, én személy szerint a 3.2-vel is megelégszem
2013. aug. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3,2" , 3,5" , 4,0" vagy akármekkora, teljesen mindegy, mindegyiket tökéletesen lehet látni és kezelni! Meg ha mégsem mindegy a kijelző, akkor is inkább a felbontása számít, nem az átmérője!
2013. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!