Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy csinálta meg az Apple,...

Hogy csinálta meg az Apple, hogy a vásárlói olyan büszkék magukra, mert a terméküket használják?

Figyelt kérdés

Vagy csak elkényesztetett hülyegyerekek?

A haverjaim, osztálytársaim mindg akinek iPhoneja van, olyan büszke magára, és többre tartja magát a tübbieknél.

Osztálytársam 1 fél évig egy iPad után nyavalygott a szüleinek 18 évesen...


És olyan büszkék magukra, hogy Apple cuccaik vannak. Nem azt mondja egyik sem, hogy "elő veszem a telefonom..." nem, "elő veszem az ájfonom!" De könyörgöm, az is csak egy telefon. Mástól nem hallom azt mondani, hogy "elő veszem az Xperia Z-m" ami sokkal jobb telefon mint egy iPhone 4.


Most az Apple hogy csinálta meg, hogy a vásárlói köre büszke magára, mert neki Apple terméke van?

Agymosás ment rendesen?

És jogosan büszkék magukra, vagy csak elkényesztetett hülye gyerekek?



2013. aug. 17. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Jól kezdted a kommentet: "csak elkényesztetett hülyegyerekek" Az Apple el van szálva magától! Anno a Nokia alkotta meg ezt a márkát, és mert újdonság volt anno, azt hitték, hogy sokkal jobb! Nincs olyan Apple-termék, ami legalábbis kártyafüggetlenül olcsóbb lenne 78ezer Ft-nál, csak mert APPLE! Na és, ki nem sz*rj* le?! Más ugyanilyen jó márka (pl. Samsung, Sony, HTC, ZTE stb.) ugyanilyen tudású és minőségű cuccokat gyárt, de mégis reálisabb áron!
2013. aug. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
de ez miért fáj neked? nem általánosítok, mert sokan azt teszik, ahogy te is. én azt mondom, TE vagy féltékeny. máskülönben nem foglalkoznál vele. Szerinted engem érdekel, neked milyen telefonod van? nekem is iPhone 4-em van, nem azért, mert ez a menő, meg mert drága, hanem azért, mert az iOS SZÁMOMRA sokkal jobb mint az android...ennyi, nem kell ezt boncolgatni. nekem se telik iPhone 5-re, nem állok sorba premierkor. ezek a gáz emberek, de ha nekik ez a jó, legyen, csak nagyon fel tud idegesíteni, amikor az ilyenek miatt engem is az "elkényeztetett hülyegyerekek" közé sorolnak, mert iPhone-t használok.
2013. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
azt meg csak halkan említem meg, hogy elég itt szétnézni, mennyi samsung és sony rajongó van, akik meg arra büszkék...
2013. aug. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok! Nekem nem fáj, nem vagyok féltékeny se, csak ha meghallom a témát, felbőszít, hogy annyit kérnek érte, csak mert APPLE, pedig a tudása alapján nem éri meg az árát! Annyi pénzért sokkal jobbakat kapok nála, ha milliomos lennék, akkor se kéne!
2013. aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"de ez miért fáj neked? nem általánosítok, mert sokan azt teszik, ahogy te is. én azt mondom, TE vagy féltékeny. máskülönben nem foglalkoznál vele. "

Elmesélek egy sztorit. Középiskola osztályban órán:

osztálytársam: "Kinél van Iphone töltő? Van valakinél Iphone töltő? Van nálad? És nálad? Hé, Laci, van nálad iPhonetöltő?" és körbe kérdezett mindenkit, hogy kinél van iphone töltő, mikor senki másnak nem volt abban az időben Iphoneja, utána vettek még 4-5 en az osztályból.


Most ez mi, ha nem nagyképűsködés? Mikor tudja, hogy csak neki van olyan telefonja, és végig kérdezi az osztályt?

És ez nem 1x esett meg, kb hetente eljátszotta.

2013. aug. 17. 12:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Először is ne általánosíts. Nem mindenki így viselkedik.


Másodszor ezeknek az embereknek alacsony az önbizalmuk és az önbecsülésük valamint torzult az énképük. Egy-egy ilyen kütyü által úgy érzik, hogy az alacsony, sérül önbecsülésük és a többi helyre áll. De ez csak a látszat a felszín alatt igencsak sebezhetőek és sérültek.

Ha elveszik a kütyüt, akkor újra azok a sértődött, sérült emberek lesznek.


Harmadszor, nehogy azt hidd, hogy ezt az Apple csinálta ezt a userek alakították ki. És nem csak az Apple-re jellemző, a droidra ugyanúgy jellemző főleg a Samu userekre, de nem csak ott megfigyelhető más területeken is ez van. De főleg itt Magyarországra jellemző és csak a userek egy részére. Tehát ismétlen NE ÁLTALÁNOSÍTS!

2013. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez egy elég erős általánosítás. Több embert ismerek személyesen - jómagam is beleértve - akik Apple termékeket használnak, de helyén kezelik a dolgokat. Termékeket vettek, NEM életértést/vallást/kinyilatkoztatást, netán belépőt egy "felsőbbrendű" klubba. Aki azt hiszi, hogy egy termék - legyen az Apple, Samsung, BMW vagy Audi márkájú - birtoklása miatt ő több, mint a "többiek", az csak saját magát minősíti.

És ugyanígy, aki fordítva.

2013. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!