Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy samsung clon i9300...

Kaszas00 kérdése:

Vettem egy samsung clon i9300 telcsit! Az a bajom vele, hogy böngészőbe felismeri a wifit, de javaba nem a wifire akar csatlakozni. A böngészőbe pl nem tok you tube-ni illet se facebookra menni mert különböző hibákat ír ki! Mit tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Javaslat:


1. Használd ki a telefon nyújtotta lehetőségeket: vágj ki belőle csillag alakú karácsonyfadíszt, verj bele nyolccentis vasszöget, süss rajta tükörtojást (nem tudom, mekkora a kijelző)


2. Verd a fejed a falba (alaposan, hátha ez meghozza az eszed)


3. Ha megjött az eszed, vegyél egy TELEFONT. Nem klónt, telefont.

2013. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én tudok egy egyszerűbb javaslatot is, ha nem vagy az a kreatív forma.

dobd ki. ipari hulladék :D

2013. aug. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pinkpancser ***** válasza:
Havernak is volt minden gond a klón i9400-al, de mióta 4.1 van rajta azóta nem volt vele gondja.
2013. aug. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de szerintem ez a fajta klón nem android-os, hanem valami hulladék.
2013. aug. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tóth Csaba ***** válasza:
Naigen :) igazsàg az , hogy ezekben havonta ' adnak ki a piacra ès klon klon közt is óriàsi , külömbsèg tudleni :/ jótkifogsz igazàból meglepöen komolytudàsu! de gagyit vetedmeg azvalóban = 0 vannak jók ès roszak ezvan :)
2013. okt. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!