Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z? Vélemények?

Sony xperia z? Vélemények?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Maga a készülék jó lenne, csak azt a fránya kijelzőt nézhettek volna bele, mondjuk valami értelmeset.
2013. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első:


Egyszer túl nagy, most meg a kijelző...


Neked mindegy szvsz, csak rúgózhass valamin, mert sony...


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2013. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az nem én voltam. :)

Nekem Note2-m van.

De a kijelzò tényleg fakó még az Ion-hoz képest is.

2013. aug. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem te voltál...


Ha nincs szmájli a végén + az 54%-os válaszarány, talán elhinném...


de te voltál.

A note 2 az ugye kicsinek számít telefonnak a z mellett?


Röhej vagy b+

2013. aug. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi köze ennek a smile-hoz? Úgysem hinnéd el, akármit írok, mert te már eldöntötted a fejedben, hogy az én vagyok.. Írj rá privátban, aztán, ha válaszol, akkor írj rám is.. Talán ez eldönti. Az a válaszoló valószínűleg iPhone-t használ, mert azt díjazza. Attól, hogy pont ugyanannyi a %-unk, nekem semmi közöm hozzá. Miért számítana 1 nagyobb kijelzőjű telefon kisebbnek a z-nél?

Nem vágom a feldogásodat.. Talán jobb ez így. Bár nem értem, hogy minek akarlak meggyőzni téged arról, hogy ki is vagyok én valójában, mikor te maximum beszólogatni jársz ide mindenkinek, és ettől áll fel a kis p*csöd..

Mert a lányokra már nem divat ugye?

2013. aug. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!