Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone fontos kérdés?

IPhone fontos kérdés?

Figyelt kérdés

Most az iPhone 5-ömön iOS 6.1.4 van, szeptemberbe amikor kijön hivatalosan fel akarom frissíteni, ha nem fog tetszeni, akkor vissza lehet valahogy majd rakni 6.1.4-re?

valaki aki ért hozzá, segítsen! Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget!


2013. aug. 17. 21:58
1 2
 1/14 b95 ***** válasza:
Ha jól tudom, csak az iOS 7 bétáról lehet visszatérni 6-ra, és a véglegesről nem.
2013. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ehhez előtte le kéne mentened az SHSH Blobot, anélkül nem fogsz tudni hivatalosan downgradelni. Persze nem odázhatod majd el az örökkévalóságig a frissítést, előbb-utóbb majd megkövetelik a szoftverek az iOS7 használatát.
2013. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De jailbreak nélkül is lehet shsh-t menteni? mert én úgy tudom hogy nincs jailbreak 6.1.4-re. szerintem az ios 7 lassítja az i5-t, a 6.1.4 gyorsabb, haverom telóján ios 7 van ,én úgy vettem észre az lassú.
2013. aug. 17. 22:58
 4/14 anonim ***** válasza:
iOS7 jelenleg még nincs kész, amit haverod használ, az egy fejlesztőknek szánt kiadás, és általában a fejlesztés legvégső fázisaiban végzik a kód optimalizálását. Ha követed a fejleményeket, láthatod, hogy felhasználói visszajelzések szerint egyre gyorsul, olyan véleményeket is látni, hogy gyorsabb, mint az iOS 6. Attól én nem tartanék, hogy iPhone 5-ön lassú lenne.
2013. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nem tudod majd visszatenni a 6.1.4-et, akár van shsh mentésed akár nincs. a a módszer ios 6 tól nem használható.


egyébként az ios 7 jóval gyorsabb iphone 5-ön, főleg a böngészője, az nagyon érezhető.

2013. aug. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor ma is tanultam valamit #5:)
2013. aug. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

biztosan nem lassítja, már a 6os béta eléggé smooth az én iPhone 4-emen is. persze abból ki is van spórolva 1-2 olyan dolog, mint a dinamikus háttér, de nyilván az i5 hardverének nem okoz az sem gondot. ami szerintem az övéve lehet, az az, hogy televan felesleges cuccokkal, pont ma találkoztam egy alkalmazással, ami direkt kitakarítja az ilyen fájlokat, amiket nem hasznosít már a rendszer, kb 600 megát törölt le, és most olyan gyors, mintha csak restore után volna. de amúgy a kérdésre a választ már megadták shsh nélkül nem tudsz majd downgrade-elni, de szerintem nem lesz rá szükség.


akit érdekel az app:

[link]

2013. aug. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
akkor én is tanultam :D
2013. aug. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ahha, értem , köszönöm a sok segítséget, remélem akkor gyors lesz a végleges ios 7.
2013. aug. 18. 14:31
 10/14 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=nHoekWVcMhc


akkor itt miért gyorsabb az ios 6?

2013. aug. 19. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!