Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mmi a vélemény a Nokia telefon...

Mmi a vélemény a Nokia telefonokról?

Figyelt kérdés
Apumtól kaptam ma egy Nokia felhajthatós fekete telefont.Jól működik,nagyon tetszik,szerintem tök jó telefon.Nektek mi a véleményetek ezekről a cuccokról?
2009. okt. 28. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Nokia párti vagyok. Nekem is Nokiám van, nagyon bírja a kiképzést :D Nem mellesleg szépek, okosak és könnyen meg lehet tanulni a kezelését. Több Nokiám is volt, egyiket se kellett soha szervizbe vinni. Mi a típusszáma a telefonnak, amit kaptál?
2009. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan,sajnos.Igen,énis rögtön az első percektől kezdve tudom kezelni,egyszerű.Jó képeket csinál:) Egyik barátnőm szerint az egyik legjobb.:)
2009. okt. 28. 20:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah és bnőmnek télleg jól bírja:D Nokiája volt már vízben,joghurtban,esett már le a betonra,de működik szuperül:D :D
2009. okt. 28. 20:39
 4/4 anonim válasza:
nekem is nokiám volt van lesz :D nem is szeretnék más milyet mert a nokiánál mindig megtalálom azt ami éppen tetszik :D
2010. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!