Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy új Windows Phonet...

Patyip kérdése:

Vettem egy új Windows Phonet de nem tudok semmit se letölteni. Miért nem megy?

Figyelt kérdés
Azt írta hogy be kell állítanom valami családi szolgáltatást...mindent megcsináltam Microsoft honlapon is beállítottam a családnál, Xbox honlapján is de még mindíg ne menged semmit se letöltetni...a Microsoft honlapján azt írja hogy nincs Windows mobil eszközöm pedig a mobilomon is megcsináltam mindent...valaki segítsen köszönöm

2013. aug. 18. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
ha elmúltál 18 akkor nem tudok segíteni, ha viszont nem, akkor valamelyik szülődnek regiszrtálnia kell windowsphone.com oldalon, és össze kell kötni a te fiókoddal :) és akkor már enged bármit!:)
2013. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2013. aug. 21. 14:07
 3/4 anonim válasza:
vagy csinálsz egy uj fiokot és amikor kérdezi hogy hány éves vagy ird be ugy hogy már elmultál 18 és álidtsd a készuléket alaphejzetbe és az uj felhasználodal jelentkez be és menni fog
2013. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mobilon bementem az emailek+fiokok ba és hozzáadtam egy google fiokot ami +18...viszont az eredeti gmailt amit megadtam először nem tudom törölni
2013. aug. 22. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!